آزمون بینایی حیوان مخفی

آزمون بینایی حیوان مخفی: خوانندگان عزیز بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه آزمون جذاب اما دشواری را برای شما آماده کرده است. در این آزمون بینایی شکارچی خطرناکی در میان بوته ها مستتر شده است. مهارت های بینایی خود را با پیدا کردن حیوان مخفی شده در تصویر مورد آزمایش قرار دهید!

برای شما: تست تشخیص فرد خطرناک: جان کودک توسط کدامیک از این افراد در خطر است!؟

توهم نوری و فواید آن

توهمات نوری یک راه سرگرم کننده برای به چالش کشیدن بینایی و ذهن شما به طور همزمان است. توهم نوری تصویری است که ارتباط میان چشم و مغز را مختل می کند. بنابراین، هنگامی که شما به یک توهم نوری نگاه می کنید چیز کاملا متفاوتی را می بینید. گاهی اوقات، چیزهایی را می بینید که حتی وجود ندارند.

«این جادوی توهمات نوری است.» آن‌ها باعث می شوند که واقعیت را متفاوت درک کنید. همچنین توهمات نوری راهی عالی برای آزمایش مهارت های بینایی و دقت شما هستند. بنابراین ما برای شما آزمون بینایی حیوان مخفی را آماده کرده ایم.

برای شما: معما هوش؛ آیا می توانید تشخیص دهید کدام یک از کودکان دختر هست؟

آزمون بینایی حیوان مخفی

پلنگ را پیدا کنید

در تصویر فوق، یک شکارچی خطرناک جایی در تصویر در میان بوته ها مستتر شده است. اما فقط افرادی با چشمان تیزبین و بینایی عالی می توانند آن را ببینند. شما چطور، آیا چشمان تیزبینی دارید؟

بیایید شروع کنیم. برای پیدا کردن حیوان مخفی فقط 30 ثانیه زمان دارید.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

برای شما: تست تصویری: آیا می توانید فرد بدون ماسک را پیدا کنید؟

آیا حیوان مخفی شده در میان بوته ها را پیدا کردید؟

اگر بله، به شما تبریک می گویم. ثابت کردید که واقعا چشمان تیزبینی دارید. اما اگر نه، نگران نباشید. کمی بیشتر تلاش کنید. برای آسان‌تر کردن کارها، ما نیز سرنخی برای شما داریم: شکارچی در سمت چپ تصویر مخفی شده است.

جواب آزمون بینایی حیوان مخفی

اگر هنوز حیوان را پیدا نکردید، خیلی خودتان را سرزنش نکنید. اکثر مردم در توهمات نوری شکست می خورند. راز در عمل نهفته است. به بررسی توهمات نوری( تست ها و آزمون ها) مشابه ادامه دهید. برخی از آن‌ها در انتهای مقاله ذکر شده اند.

جواب: با دقت به مرکز تصویر از سمت چپ نگاه کنید. آیا می توانید نقاط تاریک را ببینید؟ آن یک پلنگ کاملا مستتر شده است که در بوته ها منتظر طعمه بعدی خود است. پلنگ ها شکارچیانی شرور هستند که در استتار و بی رحمی نظیر ندارند. دعا کنید که هرگز با یک پلنگ درگیر نشوید!

پلنگ مخفی شده در تصویر

آیا از ازمون بینایی حیوان مخفی لذت بردید؟ فراموش نکنید که نظرات تان را به ما در بخش کامنت ها بگوید.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به  جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!

مطالب مرتبط:

بازی فکری: آیا می توانید به دختر کمک کنید تا امن ترین مسیر را پیدا کند؟

تست شخصیت: به نظر شما چه کسی احمق ترین فرد است؟

تست بینایی طوطی پنهان: در طول ۵ ثانیه طوطی را پیدا کنید!

بازی فکری: آیا می توانید به دختر کمک کنید تا امن ترین مسیر را پیدا کند؟

آزمون دقت و بینایی؛ در تصویر چند گوزن می بینید؟

آیا می توانید پلنگ پنهان در میان کانگورو ها را در طول ۷ ثانیه پیدا کنید؟