معما هوش

روز خود را با این معما هوش آغاز کنید. خوانندگان عزیز بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه باز هم معما جذابی را برای شما آماده کرده است. در این معما که هوش شما را محک می زند شما باید تشخیص دهید که کدام یک از کودکان دختر هست. اما باید بگویم فقط اشخاص با هوش می توانند کودک دختر را تشخیص دهند. شما چطور، آیا از ضریب هوشی بالا برخوردارید؟

برای شما: تست تصویری: آیا می توانید فرد بدون ماسک را پیدا کنید؟

در واقع این معما هوش یک توهم نوری سرگرم کننده است که برای رشد و بهبود مهارت های بینایی شما طراحی شده است. اگر می پرسید که توهم نوری چیست باید گفت:

توهمات نوری تصاویری عمیقا جذاب هستند، اما متفاوت از آنچه که ما می بینم. این تصاویر در فریب دادن ذهن ما عالی عمل می کنند. به ویژه این نوع معما هوش ارتباطات بین سلول های مغز و چشم را تقویت می کند، سرعت تحلیل چشم و ذهن را بهبود می بخشد و راهی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت هست. در واقع توهمات نوری نحوه درک مغز از اشیا را به چالش می کشد.

برای شما: تست شخصیت: به نظر شما چه کسی احمق ترین فرد است؟

معما هوش

در تصویر فوق می بینیم که سه کودک مشغول بازی کردن هستند. هر سه به ظاهر پسر معلوم می شوند، اما یکی از آن‌ها دختر است و فقط یک نابغه با هوش می تواند آن را تشخیص دهید.

پیشنهاد می کنیم که با دقت به تصویر نگاه کرده و با استفاده از ذهن خلاق تان جواب درست را پیدا کنید. پاسخ درست در مقابل شما قرار دارد. تنها کافی است کودک دختر را پیدا کنید!

پاسخ در انتهای صفحه:

برای شما: بازی فکری: آیا می توانید به دختر کمک کنید تا امن ترین مسیر را پیدا کند؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

تنها کافی است به گوش کودکان دقت کنید. دختر لباس آبی گوشش سوراخ است!

امیداریم از انجام این معما هوش لذت برده باشید.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!

مطالب مرتبط:

تست بینایی: آیا می توانید در کمتر از ۱۴ ثانیه پسر پنهان در بین دختران را پیدا کنید؟

فقط ۲ درصد از بینندگان می توانند عینک گم شده معلم را در ۱۵ ثانیه پیدا کنند!

آیا می توانید در ۵ ثانیه تشخیص دهید در تصویر چند چوب کبریت وجود دارد؟

پازل ذهنی: آیا می توانید در ۵ ثانیه آخرین قطعه پازل را تشخیص دهید؟

تست تشخیص فرد دروغگو: دروغگو را در ۵ ثانیه تشخیص دهید!