تست تصویری

تست تصویری: توهمات نوری، این ترند پایان ناپذیر امروزه تمام شبکه های اجتماعی را فرا گرفته است. ما بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه امروز شما را به انجام این تست تصویری دعوت می کنیم. در این تست که مهارت های بینایی شما را به چالش می کشد شما باید فرد بدون ماسک را پیدا کنید.

توهمات نوری تصاویری عمیقا جذاب هستند، اما متفاوت از آنچه که ما می بینم. این تصاویر در فریب دادن ذهن ما عالی عمل می کنند. خصوصا این‌گونه تست ها ارتباطات بین سلول های مغز و چشم را تقویت می کنند، سرعت تحلیل چشم و ذهن را بهبود می بخشند و راهی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت هستند. در واقع این تصاویر نحوه درک مغز از اشیا را به چالش می کشد. بنابراین سبب بهبود و رشد مهارت های بینایی، ذهنی و مغز می شوند.

برای شما: آزمون بینایی؛ فقط افرادی با چشمان تیزبین می توانند گورخر پنهان را پیدا کنند! شما چطور؟

این تصاویر می توانند پرتره ای از افراد، اشیاء یا یک نقاشی باشد. توهمات نوری انواع زیادی دارد. مانند: توهمات فیزیکی، فیزیولوژیکی، تست های شخصیت شناسی… . هر یک در حوزه های مختلفی کاربرد دارند، از سرگرمی و رشد مغز و بهبود مهارت های بینایی گرفته تا آشکار ساختن جنبه های شخصیتی.

تست تصویری: فرد بدون ماسک را پیدا کنید؟

برای دیدن جواب به پایین صفحه بروید

برای شما: تست شخصیت: به نظر شما چه کسی احمق ترین فرد است؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

جواب

اکثر مردم پس از دیدن این معما گیج می شوند. اگر موفق شدید فرد بدون ماسک را پیدا کنید به شما تبریک می گویم. اما اگر نه، پیشنهاد می کنیم دوباره با دقت به تصویر نگاه کنید.

برای شما: آزمون دقت و بینایی؛ در تصویر چند گوزن می بینید؟

آیا او را پیدا کردید؟ اگر پیدا نکردید نگران نباشید ما پاسخ را در تصویر زیر برای شما آوردیم.

جواب تست تصویری

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!

مطالب مرتبط:

تست روح پنهان: آیا می توانید روح را در میان اسکیت ها پیدا کنید؟

فقط ۲ درصد از بینندگان می توانند عینک گم شده معلم را در ۱۵ ثانیه پیدا کنند!

آیا می توانید پلنگ پنهان در میان کانگورو ها را در طول ۷ ثانیه پیدا کنید؟

آزمون بینایی: آیا می توانید زندانی فراری را پیدا کنید؟

تست بینایی: آیا می توانید عنکبوت مستتر شده در تصویر را پیدا کنید؟