آزمون بینایی گورخر پنهان

آزمون بینایی گورخر پنهان: جمعه خود را با یک آزمون بینایی آغاز کنید. خوانندگان عزیز، بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه آزمون بینایی فوق‌العاده جذابی را برای شما آماده کرده است. در این تصویر که به نظر می رسد گله زرافه ها را می نماید، چیزی دیگری نیز وجود دارد، یک گورخر! گورخر پنهان شده در تصویر خود را به خوبی در میان زرافه ها جا زده است. چالش این است که شما باید گورخر پنهان شده در میان زرافه ها را پیدا کنید. پس با پیدا کردن گورخر پنهان در آزمون بنیایی گورخر پنهان مهارت های بینایی خود را محک بزنید!

برای شما: آیا می توانید در ۵ ثانیه تشخیص دهید در تصویر چند چوب کبریت وجود دارد؟

توهم نوری چیست؟

توهمات نوری تصاویری عمیقا جذاب هستند، اما متفاوت از آنچه که ما می بینم. این تصاویر در فریب دادن ذهن ما عالی عمل می کنند. خصوصا این‌گونه تست ها ارتباطات بین سلول های مغز و چشم را تقویت می کنند، سرعت تحلیل چشم و ذهن را بهبود می بخشند و راهی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت هستند. در واقع این تصاویر نحوه درک مغز از اشیا را به چالش می کشد. بنابراین سبب بهبود و رشد مهارت های بینایی، ذهنی و مغز می شوند.

این تصاویر می توانند پرتره ای از افراد، اشیاء یا یک نقاشی باشد. توهمات نوری انواع زیادی دارد. مانند: توهمات فیزیکی، فیزیولوژیکی، تست های شخصیت شناسی… . هر یک در حوزه های مختلفی کاربرد دارند، از سرگرمی و رشد مغز گرفته تا آشکار ساختن جنبه های شخصیتی.

بیشتر بخوانید: تست بینایی: آیا می توانید عنکبوت مستتر شده در تصویر را پیدا کنید؟

آزمون بینایی گورخر پنهان

اگر به تصویر بالا نگاه کنیم، می توان دید که تصویر گله‌ای از زرافه ها را نشان می دهد. زرافه ها رنگ های مختلفی دارند، اغلب آن‌ها سفید رنگ اند و برخی از آن‌ها زرد رنگ، برخی دیگر سرخ و برخی حتی آبی. به هر حال در میان آن‌ها گورخری پنهان شده است. اکنون ما از شما می خواهیم که گورخر پنهان شده در تصویر را پیدا کنید. اگر موفق شوید گوخر پنهان را پیدا کنید، پس قطعا از بینایی عالی برخوردارید.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

برای شما: پازل ذهنی: آیا می توانید در ۵ ثانیه آخرین قطعه پازل را تشخیص دهید؟

جواب آزمون

اگر به تصویر با دقت نگاه کنید می توانید گورخر را به راحتی پیدا کنید. گورخر پنهان در قسمت برجسته شده تصویر زیر قرار دارد.

جواب آزمون بینایی

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!

مطالب مرتبط:

آزمون دقت و بینایی؛ در تصویر چند گوزن می بینید؟

تست بینایی: آیا می توانید در کمتر از ۱۴ ثانیه پسر پنهان در بین دختران را پیدا کنید؟

تست روح پنهان: آیا می توانید روح را در میان اسکیت ها پیدا کنید؟

فقط ۲ درصد از بینندگان می توانند عینک گم شده معلم را در ۱۵ ثانیه پیدا کنند!

آیا می توانید پلنگ پنهان در میان کانگورو ها را در طول ۷ ثانیه پیدا کنید؟