آزمون دقت و بینایی

آزمون دقت و بینایی، بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه آزمون جذاب دیگری را برای شما آماده کرده است. این آزمون دقت و بینایی شما را به چالش می کشد تا حیوان یا جسم استتار یافته را در زمان مشخص شده پیدا کنید. اما به یاد داشته باشید که فقط شش ثانیه زمان دارید.

برای شما: تست بینایی: آیا می توانید عنکبوت مستتر شده در تصویر را پیدا کنید؟

امروزه آزمون ها و توهمات نوری کاملا دنیای مجازی را فراگرفته است. به گزارش محققان، آزمون های بینایی و دقت، پازل ها، معما ها همیشه سرگرم کننده است. اما جدا از جنبه سرگرمی، آن‌ها در رشد مغز و مهارت های ذهنی فوق‌العاده هستند. توهمات نوری تصاویری عمیقا جذاب هستند، اما متفاوت از آنچه که ما می بینم. آن ها در فریب دادن ذهن ما عالی عمل می کنند. خصوصا آزمون دقت و بینایی ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و راهی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت هست.

توهمات نوری می توانند پرتره ای از یک شی، نقاشی یا افراد باشند. آن‌ها انواع زیادی دارد. مانند: توهمات فیزیکی، فیزیولوژیکی، تست های شخصیت شناسی… . برخی از آن ها، در حوزه روانکاوی کاربرد دارند و برخی دیگر در درک مهارت های بینایی، دقت و هوش. زیرا مغز ما انسان ها از زوایایی مختلف، تصاویر را به گونه­ی متفاوت برداشت و درک می کند.

بیشتر بخوانید: فقط ۲ درصد از بینندگان می توانند عینک گم شده معلم را در ۱۵ ثانیه پیدا کنند!

آزمون دقت و بینایی

تصویر زیر را مشاهده کنید و بگویید چند گوزن در تصویر وجود دارد؟ اگر در کمتر از شش ثانیه تمام گوزن ها را پیدا کنید پس شما یک فرد تیزبین هستید.

آزمون دقت و بینایی

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

برای شما: تست روح پنهان: آیا می توانید روح را در میان اسکیت ها پیدا کنید؟

حدس می زنیم تاکنون آن را پیدا کرده اید. اگر نه، جواب را در تصویر زیر مشخص کرده ایم:

جواب آزمون گوزن

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!

مطالب مرتبط:

آیا می توانید ۱۰ تفاوت دو تصویر را در ۲۵ ثانیه تشخیص دهید؟

آیا می توانید در ۵ ثانیه تشخیص دهید در تصویر چند چوب کبریت وجود دارد؟

اگر نابغه هستید می توانید در ۱۰ ثانیه چهره پنهان مرد را پیدا کنید!

تست تشخیص فرد دروغگو: دروغگو را در ۵ ثانیه تشخیص دهید!

فقط افرادی با تیزبینی عقاب می توانند پنگوئن متفاوت را پیدا کنند! شما چطور؟