تست روح پنهان

تست روح پنهان: خوانندگان عزیز به یک تست دیگر از بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه خوش آمدید. این تست جذاب با عنوان «روح پنهان» توسط هنرمند مجارستانی گرگلی دوداس مشهور به دودولف طراحی شده است. چالش این است که شما باید در طول 7 ثانیه روح پنهان شده در میان اسکلیت ها پیدا کنید.

تست روح پنهان یک توهم نوری است. توهمات نوری تصاویری عمیقا جذاب هستند، اما متفاوت از آنچه که ما می بینم. آن ها در فریب دادن ذهن ما عالی عمل می کنند. خصوصا این‌گونه تست ها ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کنند، سرعت ذهن را بهبود می بخشند و راهی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت هستند. در واقع این تصاویر نحوه درک مغز از اشیا را به چالش می کشد.

برای شما: فقط ۲ درصد از بینندگان می توانند عینک گم شده معلم را در ۱۵ ثانیه پیدا کنند!

این تصاویر می تواند پرتره ای از یک شی، نقاشی یا افراد باشند. توهمات نوری انواع زیادی دارد. مانند: توهمات فیزیکی، فیزیولوژیکی، تست های شخصیت شناسی… . برخی از آن ها، در حوزه روانکاوی کاربرد دارند و برخی دیگر در درک مهارت های بینایی، دقت و هوش. زیرا مغز ما انسان ها از زوایایی مختلف، تصاویر را به گونه­ی متفاوت برداشت و درک می کند.

حالا بیایید تست روح پنهان را شروع کنیم. آیا آماده اید؟

بیشتر بخوانید: آیا می توانید پلنگ پنهان در میان کانگورو ها را در طول ۷ ثانیه پیدا کنید؟

تست روح پنهان

به تصویر زیر نگاه و روح پنهان را در طول 7 ثانیه پیدا کنید:

تصویر بالا جمعی از اسکلیت ها را می نماید که هر یک به سمتی نگاه می کند. حتی برخی از آن‌ها کدو حلوایی در دست دارند. اما در میان اسکیت ها روحی وجود دارد که به سمت شما نگاه می کند. آیا می توانید روح را در طول 7 ثانیه پیدا کنید؟

ما معتقدیم که شما می توانید. پس بیایید شروع کنیم!

برای شما: بازی فکری برای هوش: آیا می توانید در طول ۱۱ ثانیه روح را تشخیص دهید؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

زمان به پایان رسیده است! آیا توانستید روح پنهان را پیدا کنید؟

جواب

روح پنهان شده در تصویر یک روح دوستانه است. زیرا او لبخندی زیبا بر لب دارد. به دورترین قسمت سمت راست تصویر از وسط نگاه کنید. روح کوچک و ناز را خواهید دید. در تصویر زیر آن را مشخص کرده ایم.

جواب تست روح پنهان

امیدواریم از انجام تست روح پنهان لذت برده باشید.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!

مطالب مرتبط:

آزمون بینایی: آیا می توانید زندانی فراری را پیدا کنید؟

آیا می توانید در ۵ ثانیه تشخیص دهید در تصویر چند چوب کبریت وجود دارد؟

تست بینایی: آیا می توانید عنکبوت مستتر شده در تصویر را پیدا کنید؟

فقط افرادی با تیزبینی عقاب می توانند پنگوئن متفاوت را پیدا کنند! شما چطور؟

تست تشخیص فرد دروغگو: دروغگو را در ۵ ثانیه تشخیص دهید!