تست شخصیت ترس

در تست شخصیت ترس، ترس های خود را با انتخاب حیوانی که شما را بیشتر می ترساند، آشکار کنید و در مورد شخصیت خود بیشتر بدانید. پس بگوید کدام یک از این حیوانات شما را بیشتر می ترساند!

برای انجام این تست فقط باید به تصویر زیر نگاه کنید و حیوانی که شما را بیشتر می ترساند انتخاب کنید.

برای شما: تست شخصیت: مار یا دست؟ آنچه ابتدا می بینید شخصیت شما را آشکار می کند!

تست شخصیت ترس؛ تصویر

تست شخصیت ترس

در تصویر فوق شش حیوان وجود دارد که عبارتند از: خفاش، جغد، گربه، عنکبوت، مار و خرگوش. کدام یک از حیوانات شما را بیشتر می ترساند؟ حالا بیایید بدانیم حیوانی را که انتخاب کردید در مورد شما چه می گوید!

خفاش

خفاش ها موجودات فوق العاده باهوش هستند. آن‌ها عاشق وارونه بودن اند و این توانایی منحصر به فرد باعث می شود در مقایسه با سایر موجودات زنده عجیب به نظر برسند. این اشخاص بیشتر به خرافات باور دارند و از جامعه و اجتماع می ترسند و تمایل دارند خودشان را پنهان کنند. خفاش می خواهد به شما نصیحتی کند: «از انزوا و تنهایی بیرون شوید و با دوستان و عزیزان تان وقت بگذرانید.»

بیشتر یخوانید: تست شخصیت گردن: طول گردن شما ویژگی های واقعی شخصیت تان را آشکار می کند!

تست شخصیت ترس؛ عنکبوت

عنکبوت در اساطیر یونان باستان حیوانی مقدس برای الهه خرد، آتنا است. در اغلب باورها تار عنکبوت نماد دنیای مادی ماست. اشخاصی که عنکبوت را انتخاب کرده اند، بیشترین ترس شان از دست دادن دنیا هست.

جغد

جغد در ادبیات زبان فارسی نماد ویرانه نشینی و انسان های زشت خو هست. مردم از جغد ها می ترسند، زیرا آن‌ها توانایی های مرموز و عجیب و غریبی دارند. از جنبه های خوب آن‌ها می توان گفت: جغدها همیشه آماده هستند و بر محیط اطراف خود کنترول دقیقی دارند.

مار

اگر مار را انتخاب کردید، باید بدانید که مارها همیشه در کف زمین هستند، اما می توانند سریع حرکت کنند یا حتی بپرند. خم می شوند اما نمی شکنند. آن‌ها همچنین بسیار صبور اند و تقریبا همیشه منتظر طعمه خود هستند. مار می خواهد این توصیه را به شما بدهد: «سم از درون می آید. البته بدترین نوع زهر از مار است. مارها در برابر سم خود مصون هستند. اما به شما یادآوری کنم که بهترین داروهای مدرن از سموم تهیه می شوند. بنابراین زهر خود را به درمان تبدیل کنید.»

برای شما: اولین رنگی که می بینید، ویژگی های شخصیتی شما را آشکار می کند!

تست شخصیت ترس؛ گربه

گربه ها موجودات شگفت انگیزی هستند. آن‌ها همیشه به عشق و توجه نیاز دارند تا در رابطه بمانند. گربه به شما یادآوری می کند: «مستقل بمانید. این بدان معنا نیست که باید از روابط اجتناب کنید، اما به این معنی است که همیشه باید برای خودتان زمان اختصاص دهید. و البته خود را از شر افراد سمی رها کنید. دوست داشتن و مراقبت از خود اولین گام خوشبختی است.»

خرگوش

خرگوش با بهار مرتبط است. آن‌ها می تواند زندگی را چند برابر کنند. بنابراین، اعتقاد بر این است که خرگوش ها با باروری، خلاقیت مرتبط هستند. خرگوش می خواهد چیزی را به شما یادآوری کند: «داشتن روابط یک نعمت است. از این که با اشخاص رابطه دارید نباید خجالت بکشید.»

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.