بهترین صرافی ارز دیجیتال

مقدمه:

در سال های اخیر استفاده از ارز دیجیتال و خرید و فروش آن در سطح جهان و کشور ما رایج شده است. برای این منظور شناسایی و استفاده از بهترین صرافی ارز دیجیتال برای خرید و فروش این ارزها و استفاده از سود آنها برای فعالان این عرصه بسیار مهم می باشد.

نرم افزار کاربردی

ویژگی های بهترین صرافی ارز دیجیتال کدام می باشد؟

با توجه به ضرورت استفاده از بهترین صرافی ارز دیجیتال در این بخش به بیان این مشخصات خواهیم پرداخت:

 1. یکی از مهمترین ویژگی های بهترین صرافی ارز دیجیتال مقدار کارمزد دریافتی از مشتریان می باشد. این مورد شاید در معامله های اول رقم ناچیز به نظر آید ولی در دراز مدت و در معامله های با رقم بالا حتما تاثیر گذار خواهد بود.
 2. امنیت صرافی : با توجه به ارزشمند شدن رمز ارزها در سال های اخیر سرقت این نوع ارزها هم افزایش یافته است. البته سرقت رمز ارزها با توجه به ماهیت آنها فیزیکی نبوده و توسط هکر ها انجام می شود. به همین دلیل بایستی صرافی را انتخاب نمایید که دارای امنیت بالا باشد.
 3. از دیگر ویژگی های بهترین صرافی ارز دیجیتال استفاده از یک رابط کاربری مناسب یا استفاده از بهترین نرم افزار CRM می باشد. نحوه ارتباط با کاربر و سهولت انجام معاملات در این صرافی ها بسیار مهم است. داشتن  منو ساده، رسیدن سریع به اهداف مورد نظر، قابلیت انجام خرید و فروش آنی از ویژگی های یک رابط کاربری ایده آل می باشد. بهترین صرافی ارز دیجیتال باید دارای بهترین نرم افزار crm برای ارتباط با مشتریانش باشد.
 4. قابلیت پشتیبانی از تمامی رمز ارزهای رایج و محبوب:  یک صرافی ایده آل باید قابلیت معامله تمامی رمز ارزهای رایج موجود را داشته باشد. کاربران بایستی بتوانند به راحتی هر ارز مجازی که مد نظر دارند را خرید و فروش نمایند.
 5. در شناسایی بهترین صرافی ارز دیجیتال باید حجم معاملات یک  صرافی را نیز در نظر داشته باشید. زیرا در صورت کم بودن حجم معاملات تامین نقدینگی برای کاربران با مشکل مواجه خواهد شد.
 6. همچنین بهترین صرافی ارز دیجیتال باید دارای بهترین نرم افزار حسابداری نیز باشد. تا بتواند به صورت دقیق و کامل سود و زیان و کارمزد را محاسبه کرده و به صورت شفاف در اختیار مشتری قرار دهد.

 

از کدام مرکز می توان بهترین نرم افزار CRM را برای  بهترین صرافی ارز دیجیتال تهیه کرد؟

برای اینکه یک صرافی بتواند تبدیل به بهترین صرافی ارز دیجیتال شود باید از یک نرم افزار CRM با ویژگی های زیر استفاده نماید:

 1. دارا بودن قابلیت مدیریت مخاطبان: در این حالت کاربران و مشتریان دسته بندی شده و وقت مشتری و صرافی تلف نخواهد شد.
 2. سطح بندی مشتریان: بهترین صرافی ارز دیجیتال با این برنامه CRM می توانند مشتریان را با میزان معاملاتشان طبقه بندی کرده و برای هر کدام خدمات و سرویس های متفاوت در نظر بگیرد.
 3. یک برنامه سطح بالای CRM بایستی قابلیت  گزارش گیری لحظه ای برای تمام مشتریان را داشته باشد. تا مشتریان از میزان سود و زیان و کارمزد پرداختی معاملات خود آگاه شوند.

 

 1. بهترین صرافی ارز دیجیتال باید از برنامه ای استفاده نماید که قابلیت مچ شدن با انواع گوشی همراه را داشته باشد. زیرا که امروزه استفاده از گوشی همراه و برنامه های آن برای تمامی کسب و کار ها جزو ضروریات می باشد.
 2. برنامه CRM ای که جزو بهترین ها در این زمینه محسوب می شود بایستی قابلیت اتصال به انواع اتوماسیون های فروش برای دریافت و استفاده از اطلاعات مشتریان مختلف را داشته باشد.
 3. عمدتا برنامه های حرفه ای CRM با توجه به اطلاعات دریافتی از دیتاهای یک مشتری در بعضی مواقع قابلیت راهنمایی و پیش بینی بازار را نیز دارند.
 4. بهترین صرافی ارز دیجیتال باید از برنامه ای استفاده نماید که بتواند تمام دیتاهای سالیان متمادی مشتری خود را ذخیره نماید.
 5. معمولا برنامه های حرفه ای دارای یک تیم پشتیبانی حرفه ای نیز هستند که در موارد لزوم به کاربران کمک می نماید.

نکته:

پیشنهاد ما برای صرافی های حرفه ای فعال در زمینه رمز ارز برای خرید بهترین نرم افزار حسابداری و بهترین نرم افزار CRM فروشگاه اینترنتی دیدنگار می باشد.

انواع ارز دیجیتال

چرا باید بهترین صرافی ارز دیجیتال نرم افزارهای خود را از فروشگاه دیدنگار تهیه نماید؟

با نگاهی به سایت دیدنگار  در نگاه اول متوجه خواهید شد که با یک فروشگاه حرفه ای در تمام زمینه ها مواجه هستیم. این سایت علاوه بر فروش بهترین نرم افزار های به روز جهان در تمام موضوعات شامل بخش های دیگر فروش نیز می باشد. از جمله این دیگر موارد عبارت است از:

 1. فروش لوازم حرفه ای عکاسی، دوربین، فیلمبرداری و نورپردازی. این سایت به جرات حرفه ای ترین فروشگاه آنلاین ایران  در این زمینه می باشد.
 2. فروش لوازم خانگی در بهترین برندها
 3. فروش لوازم دیجیتال از گوشی تلفن همراه گرفته تا کنسول  های به روز بازی
 4. در این سایت انواع و اقسام لوازم جانبی در تمام زمینه ها موجود می باشد.
 5. مجله های مفید در زمینه عکاسی و انواع کلاس ها در این سایت علاوه بر موارد گفته شده  نیز برای کاربران در دسترس است.

خرید و فروش آسان

از دیگر ویژگی های خاص سایت دیده نگار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

از این سایت علاوه بر بهترین صرافی ارز دیجیتال سایر افراد نیز قادر به خرید می باشند. زیرا که در این سایت خدمات خاصی مانند موارد زیر برای کاربران در نظر گرفته شده است:

 1. فروش اقساطی انواع اجناس با شرایط ویژه و آسان   این نوع خدمات در شرایط اقتصادی جامعه بسیار می تواند ایده آل باشد.
 2. فروش محصولات دست دوم: تمامی این محصولات  از لحاظ سلامت و کارایی توسط کارشناسان این فروشگاه دارای تاییدیه می باشند.
 3. همانطور که اشاره شد این فروشگاه دارای تجهیزات حرفه ای عکاسی می باشد. همچنین این مجموعه دارای یکی از بهترین آتلیه های عکاسی در تمام جنبه ها در شهر تهران است.
 4. استفاده از اساتید با تجربه و حرفه ای برای برگزاری کلاس های عکاسی از دیگر خدمات خاص این مجموعه خواهد بود.
 5. فروش جدیدترین نرم افزار های روز جهان از جمله CRM نرم افزار حسابداری برای استفاده  بهترین صرافی ارز دیجیتال در این سایت موجود می باشد.

 در انتها:

اگر یک صرافی می خواهد  تبدیل به یکی از بهترین صرافی ارز دیجیتال داخلی شود بایستی از نرم افزار های روز جهان بهره ببرد. یکی از فروشگاه هایی که مشتریان می توانند با اطمینان این نرم افزار ها را خریداری نمایند فروشگاه دیدنگار می باشد.