بازی فکری برای هوش

بازی فکری برای هوش: در این بازی فکری در اتاق روحی وجود دارد که شما باید آن را درد طول 11 ثانیه پیدا کنید. اما فقط افرادی با ضریب هوشی بالا می توانند روح را در طول 11 ثانیه تشخیص دهند. شما چطور، آیا از ضریب هوشی بالایی برخوردارید؟

این بازی فکری یک تست هوش سرگرم کننده است که به ارزیابی سطح هوش شما کمک می کند. انواع مختلفی از بازی های فکری وجود دارد که به بهبود و محک زدن مهارت های هوشی شما کمک می کنند. مهم‌ترین چیز در حل بازی های فکری بررسی سریع مسئله است. زیرا شما باید از مهارت های تحلیلی و منطقی خود استفاده کنید تا بازی های فکری را در زمان تعیین شده حل کنید.

برای شما: آیا می توانید در ۵ ثانیه تشخیص دهید در تصویر چند چوب کبریت وجود دارد؟

بازی فکری برای هوش؛ تصویر

تصویر بالا جمعی از افراد را نشان می دهد که در اتاق ایستاده و مشغول صحبت هستند – ظاهرا یک مهمانی هست. در حالی مه همه چیز عادی به نظر می رسد، یک نفر وجود دارد که به نوعی از دیگران متفاوت است. او یک روح است! پس روح کیست؟

پیشنهاد می کنیم ابتدا با دقت به تصویر نگاه کنید، زیرا پاسخ بسیار ساده اما دشوار است. زمان شما از حالا شروع می شود.

بیشتر بخوانید: تست بینایی: آیا می توانید عنکبوت مستتر شده در تصویر را پیدا کنید؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

برای شما: پازل فرار از زندان: آیا می توانید زندانی فراری را شناسایی کنید؟

جواب

اگر با دقت به افراد نگاه کنیم، می توانیم روح را به آسانی تشخیص دهیم. به هر حال روح خانمی است که سمت راست تصویر کنار دیوار قرار دارد. اگر دقت کنید می بینید که او پا ندارد.

بنابراین جواب این بازی فکری برای هوش زنی است که پا ندارد. این بازی فکری یک تست ساده برای ارزیابی مهارت های بینایی و هوش شما بود.

امیدواریم از انجام این تست لذت برده باشید.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به  جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!

مطالب مرتبط:

پازل ذهنی: آیا می توانید در ۵ ثانیه آخرین قطعه پازل را تشخیص دهید؟

تست تشخیص فرد دروغگو: دروغگو را در ۵ ثانیه تشخیص دهید!

فقط افرادی با تیزبینی عقاب می توانند پنگوئن متفاوت را پیدا کنند! شما چطور؟

آیا می توانید خون آشام داخل اتاق را در عرض ۹ ثانیه شناسایی کنید؟

اگر در 7 ثانیه حرف o را پیدا کنید، مهارت شناختی بالایی دارید!