تست هوش سخت

تست هوش سخت: در این پازل ذهن، سعی کنید تشخیص دهید در اطراف فندک چند چوب کبریت وجود دارد. اما فقط یک فرد نابغه با ضریب هوشی بالا می تواند تعداد دقیق چوب کبریت ها را در طول 5 ثانیه تشخیص دهد! شما چطور؟

برای شما: تست بینایی: آیا می توانید عنکبوت مستتر شده در تصویر را پیدا کنید؟

این تست هوش سخت، سطح هوش شما را بر اساس تصمیمی که هنگام بررسی مسئله می گیرید آشکار می سازد. در واقع این تست راهی سرگرم کننده برای شناخت ضریب هوشی شماست. پیشنهاد می کنیم در حین حل این گونه تست ها و پازل ها باید مسئله را با دقت بررسی و با استفاده از مهارت های منطقی به پاسخ برسید. این تست هوش سخت از پازل‌های معمولی خیلی جذاب­تر هست، زیرا برای حل این بازی سرگرم کننده باید تفکر و خلاقیت بخرج دهید. در این پازل ذهنی برای رسیدن به جواب باید کمی متفاوت­تر از معمول فکر کنید. چون پاسخ درست در مقابل شما نخواهد بود.

بیشتر بخوانید: آزمون هوش: آیا می توانید به دزد دریایی کمک کنید تا قفل کلید را در ۱۱ ثانیه پیدا کند؟

تست هوش سخت به تصویر زیر نگاه کنید

تصویر فندکی را روی یک سکو می نماید که در اطراف آن چوب های کبریت قرمز رنگ به صورت پراکنده قرار دارند. شما باید تشخیص دهید که واقعا در تصویر چند چوب کبریت وجود دارد.

پیشنهاد می کنیم قبل از پاسخ دادن به این تست هوش سخت با دقت به تصویر نگاه کنید. زیرا پاسخ بسیار ساده اما دشوار است. اما نگران نباشید چون پاسخ در آخر صفحه وجود دارد.

برای شما:  پازل فرار از زندان: آیا می توانید زندانی فراری را شناسایی کنید؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

بیشتر بخوانید: اگر نابغه هستید می توانید در ۱۰ ثانیه چهره پنهان مرد را پیدا کنید!

جواب

اگر با دقت به تصویر نگاه کنید، می توانید تمامی چوب های کبریت موجود در تصویر را شناسایی کنید. اگر دقت کرده باشید متوجه می شوید که فندک شفاف نیست و نمی تواند نور را از خود عبور دهد. بنابراین آن طرف فندک دیده نمی شود. خوب، حالا اگر چوب ها را بشماریم، می بینید که 8 چوب کبریت در اطراف فندک وجود دارد. آن‌ها را در تصویر زیر مشخص کرده ایم:

جواب تست هوش سخت

بنابراین، جواب این تست هوش سخت، 8 چوب کبریت هست. در واقع هشت چوب کبریت در اطراف فندک وجود دارد، نه کمتر نه بیشتر!

تست های هوش راهی سرگرم کننده برای آزمایش هوش و مهارت های بینایی شماست. امیدواریم از انجام این تست هوش سخت لذت برده باشید.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به  جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.

مطالب مرتبط:

فقط افرادی با تیزبینی عقاب می توانند پنگوئن متفاوت را پیدا کنند! شما چطور؟

تست تشخیص فرد دروغگو: دروغگو را در ۵ ثانیه تشخیص دهید!

اولین رنگی که می بینید، ویژگی های شخصیتی شما را آشکار می کند!

تست ضریب هوش: فقط یک نابغه می تواند ۱۲ چهره پنهان را در ۱۵ ثانیه پیدا کند!

آیا می توانید خون آشام داخل اتاق را در عرض ۹ ثانیه شناسایی کنید؟