تست بینایی عنکبوت

تست بینایی عنکبوت مستتر: خوانندگان عزیز به یک آزمون دیگر از بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه خوش آمدید. در این تست بینایی چالش از این قرار است که شما باید عنکبوت مستتر شده در میان فرش را پیدا کنید. با انجام تست بینایی عنکبوت مستتر ثابت سازید که واقعا از بینایی عالی برخوردارید!

برای شما: اگر بتوانید موش پنهان در میان سنجاب ها را پیدا کنید از بینایی عقاب برخوردارید!

تست بینایی عنکبوت مستتر: توهمات نوری تصاویری عمیقا جذاب هستند، اما متفاوت از آنچه که ما می بینم. آن ها در فریب دادن ذهن ما عالی عمل می کنند. خصوصا معماهای تصویری ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کنند، سرعت ذهن را بهبود می بخشند و راهی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت هستند. در واقع این تصاویر نحوه درک مغز از اشیا را به چالش می کشد.

این تصاویر می تواند پرتره ای از یک شی، نقاشی یا افراد باشند. توهمات نوری انواع زیادی دارد. مانند: توهمات فیزیکی، فیزیولوژیکی، تست های شخصیت شناسی… . برخی از آن ها، در حوزه روانکاوی کاربرد دارند و برخی دیگر در درک مهارت های بینایی، دقت و هوش. زیرا مغز ما انسان ها از زوایایی مختلف، تصاویر را به گونه­ی متفاوت برداشت و درک می کند.

بیشتر بخوانید: فقط افرادی با تیزبینی عقاب می توانند پنگوئن متفاوت را پیدا کنند! شما چطور؟

تست بینایی عنکبوت مستتر

تصویر فوق که به ظاهر یک فرش عادی را می نماید، جایی در آن عنکبوتی به خوبی مستتر شده و در کمین نشسته است. این تصویر توسط یکی از کاربران Reddit به اشتراک گذاشته است. او گفت: «عنکبوت را در حالی دیدم که در طبقه من می دوید.» به هر حال، اما آیا می توانید آن را ببینید؟

.

.

.

.

.

.

.

برای شما: پازل فرار از زندان: آیا می توانید زندانی فراری را شناسایی کنید؟

.

.

.

 

اگر تا هنوز در تلاش برای تشخیص عنکبوت مستتر هستید، به پایین صفحه اسکرول کنید.

.

.

.

.

شما همچنین می توانید با انجام آزمون بینایی موش پنهان، ثابت سازید که آیا از بینایی عقاب برخوردارید؟

در عین حال شما می توانید از جنبه های غالب شخصیت خود در تست شخصیت رنگ ها با رنگی که ابتدا می بینید، بدانید.

جواب

جواب تست بینایی عنکبوت مستتر

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!

مطالب مرتبط:

اگر نابغه هستید می توانید در ۱۰ ثانیه چهره پنهان مرد را پیدا کنید!

آزمون هوش: آیا می توانید به دزد دریایی کمک کنید تا قفل کلید را در ۱۱ ثانیه پیدا کند؟

پازل ذهنی: آیا می توانید در ۵ ثانیه آخرین قطعه پازل را تشخیص دهید؟

تست تشخیص فرد دروغگو: دروغگو را در ۵ ثانیه تشخیص دهید!

اگر در 7 ثانیه حرف o را پیدا کنید، مهارت شناختی بالایی دارید!