جذاب ترین ویژگی های شخصیتی در مردان

تا کنون فکر کرده اید چه ویژگی هایی یک مرد را جذاب جلوه می دهد؟ چه ویژگی هایی سبب می شود که برخی از مردان از سایر مردان متمایز باشند؟ برخلاف مردان که بیشتر به ظاهر زنان توجه دارند، زنان تمایل دارند هنگام قضاوت در مورد جاذبه مردان از ذهن خود استفاده کنند. به عبارت ساده تر باید گفت، سریع ترین روش برای جذب یک زن توجه به حس عاطفی او است. این که یک مرد چه احساسی به زن می دهد، چیزی است که او را «جذاب» می کند. بنابراین اگر می خواهید در مورد جذاب ترین ویژگی های شخصیتی در مردان بیشتر بدانید با ما در این مطلب از سری مطالب سبک زندگی خبرنامه همراه باشید.

10 جذاب ترین ویژگی های شخصیتی در مردان

موارد زیادی وجود دارد که می تواند نشانه جذابیت یک مرد باشد: رفتاری سخاوتمندانه، داشتن نگرش و جاه طلبی مثبت، نداشتن سابقه جنایی، سبک زندگی سالم، داشتن رفتار خوب با بچه ها، لبخند زدن و خیلی چیزهای دیگر. این ها همه ویژگی های اساسی هستند که یک مرد را جذاب جلوه می دهد.

جذاب ترین ویژگی های شخصیتی در مردان؛ داشتن اعتماد به نفس

وقتی مردی با اعتماد به نفس وارد یک اتاق می شود، جذابیتش نمایان می شود. گاهی حتی اگر زیباترین مرد اتاق باشید، عدم اعتماد به نفس می تواند شانس تان ​​را برای جلب توجه یک زن از بین ببرد.

جنتلمن بودن

یک مرد مجبور نیست مانند سوپر استارها لباس بپوشد، اما باید در موقع خواستگاری از زن مورد علاقه اش، بر رفتارش کنترل داشته باشد. یعنی: در را باز کند، اول اجازه دهد خانم وارد شوند، “لطفا” و “متشکرم” بگویید و به او احترام بگذارید. می توانید یک دسته گل یا جعبه شکلاتی به عنوان سورپرایز برایش هدیه بدهید. از شما هزینه زیادی نمی برد، اما رفتاری شایسته ای است که می تواند برای یک زن یک دنیا معنا داشته باشد.

جذاب ترین ویژگی های شخصیتی در مردان؛ هوش

نیازی نیست “نظریه نسبیت” را بدانید یا ضریب هوشی بالای 150 داشته باشید. اما حداقل سلول های مغز یک زن را با گفتگوی جالب قلقلک دهید. حتی اگر فقط بتوانید تاریخچه خانوادگی خود را با جزئیات توصیف کنید هم برای زنان جذاب است. زنان تحت تاثیر مردانی قرار می گیرند که حرفی برای گفتن دارند. پس با خیال راحت صحبت کنید.

حس شوخ طبعی

هیچ چیز یک مرد را جذاب‌تر از این که بتواند یک زن را بخنداند، نمی کند. کمی شبیه به حس ارگاسم است. اینطور نیست؟ پس باید بفهمید که چرا خندیدن یا خنداندن جذاب است.

آراسته بودن کنار یکدیگر

آراسته باشید، خود را به درستی آرایش کنید، مهم نیست که چه شکلی هستید. مردان جذاب به ظاهر خود اهمیت  می دهند.

جذاب ترین ویژگی های شخصیتی در مردان؛ مراقب بودن

مشکل است که مردی را پیدا کنید که واقعا به احساس یک زن اهمیت می دهد یا می خواهد حال او را بهتر کند. به یاد داشته باشید: اگر می خواهید یک زن را تحت تاثیر قرار دهید، سعی کنید ظرف ها را بشوئید یا برای او غذا بپزید. نه فقط یک بار، بلکه به طور منظم – زیرا این یک قانون است.

صادق بودن و داشتن صداقت

این طور به قضیه نگاه کنید: اگر زنی به دروغ با شما همراه می شود، مطمئن باشید که از روی حسادت به مردی دیگر این کار را انجام می دهد. اما جالب است بدانید، زن ها به مردی دلگرم می شوند که صداقت داشته باشد. اما اگر مردی با دروغ وارد یک رابطه با زن می شود، حس بی اعتمادی ایجاد خواهد شد. پس برای همین باید صادق باشید و با صداقت با یک زن برخورد کنید.

جذاب ترین ویژگی های شخصیتی در مردان؛ به دیگران کمک کنید

کمک کردن از ویژگی های مهم مردان جذاب است. زیرا اگر در موقع اضطراری به زنی کمک کنید، شما یک قهرمان واقعی می شوید و به آن افتخار خواهند کرد.

خودجوش و ماجراجو بودن

جز مردان کسل کننده و خسته کن نباشید. اگر می‌ توانید گاهی زنان را با کارهایی جدید و غیرعادی، سرگرم ‌کننده و هیجان ‌انگیز غافلگیر کنید. آن وقت خواهید دید چگونه مجذوب شما خواهند شد.

مسئولیت پذیر بودن

برای این که یک مرد جذاب باشید، لازم نیست پولدار باشید، فقط باید در پرداخت بدهی های خود خونسرد رفتار کنید. یک مرد مستقل که می داند از زندگی چه می خواهد و آن را دنبال می کند (یا در مسیر آن موفق شده است) اوج “جذابیت” برای یک زن است. زنان بین مردی که سالی هفت رقم درآمد دارد اما تا حد زیاد بدهکار است و مردی با حقوق متوسط که برای بازنشستگی پس انداز می کند و هر چند وقت یکبار ولخرجی می کند، دومی را انتخاب می کنند.

لینک های مرتبط

جذابیت مردان برای زنان؛ با این ۴ روش جذابیت خود را به رخ بکشید

۱۸ کشور که جذاب‌ترین مردان دنیا را دارند

مردان جذاب ۲۰۲۲ جهان چه کسانی هستند؟

۱۰ ویژگی یک زن عالی و جذاب برای مردان که تحقیقات روانشناختی ثابت کرده‌اند