شخصیت شناسی با توهم نوری

شخصیت شناسی با توهم نوری: انواع مختلفی از توهمات نوری وجود دارد. برخی می توانند مهارت های هوشی، بینایی، دقت… ما را بهبود ببخشند. در حالی که برخی دیگر می توانند جنبه های مختلف و پنهان شخصیتی ما را آشکار سازند!

توهمات نوری تصاویری عمیقا جذاب هستند، اما متفاوت از آنچه که ما می بینم. آن ها در فریب دادن ذهن ما عالی عمل می کنند. خصوصا معماهای تصویری ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کنند، سرعت ذهن را بهبود می بخشند و راهی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت هستند. در واقع این تصاویر نحوه درک مغز از اشیا را به چالش می کشد.

برای شما: اولین رنگی که می بینید، ویژگی های شخصیتی شما را آشکار می کند!

ین تصاویر می تواند پرتره ای از یک شی، نقاشی یا افراد باشند. توهمات نوری انواع زیادی دارد. مانند: توهمات فیزیکی، فیزیولوژیکی، تست های شخصیت شناسی… . برخی از آن ها، در حوزه روانکاوی کاربرد دارند و برخی دیگر در درک مهارت های بینایی، دقت و هوش. زیرا مغز ما انسان ها از زوایایی مختلف، تصاویر را به گونه­ی متفاوت برداشت و درک می کند.

کارشناسان ادعا می کنند که این توهم نوری هوشمندانه می‌تواند جنبه‌های پنهان شخصیت شما را آشکار کند. «اما همه چیز به آنچه ابتدا می بینید بستگی دارد.» شما همچنین می توانید با تشخیص آخرین قطعه پازل در آزمون پازل ذهنی مهارت های ذهنی خود را بهبود بخشید.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت شناسی خنده؛ چگونه می خندید؟

شخصیت شناسی با توهم نوری

به تصویر زیر نگاه کنید:

این تصویر توسط یکی از کاربران تیک تاک به اشتراک گذاشته شده که بینندگان را کاملا شگفت زده کرده است. تصویر پرتره‌ای از صخره‌ای پوشیده از علف با دو درخت را نشان می دهد که در پس زمینه آن آسمان ابری و دریا دیده می شود. اما اگر کمی دقت کنید، تصویر چیز دیگری را می نماید!

به گفته کارشناسان، هر کدام معنای متفاوتی دارند و جنبه هایی از شخصیت شما را آشکار می کنند.

به هر حال ابتدا چه دیدید؟

برای شما: تست شخصیت: حیوانی را که ابتدا می بینید محرک خشم شما را آشکار می سازد!

زن و نوزادش

اگر اولین چیزی که دیدید زن و نوزادش بود، یعنی شما فردی فوق العاده مهربان و محتاط هستید. از درگیری متنفرید، بنابراین سعی می کنید تا حد امکان از آن­ها اجتناب کنید. به ندرت عصبانی می شوید، اما اگر کسی به عزیزان شما توهین کند، نمی توانید خشم خود را کنترل کنید.

چهره یک مرد در درخت

شما طاقت دیدن افراد موفق­تر از خود را ندارید. در واقع شما یک شخص حسود هستید، اما هرگز کاری منفی بر علیه کسی انجام نمی دهید. شما دوست دارید برای خود اهداف تعیین کنید، اما در رسیدن به آن­ها مشکل دارید. از طرف دیگر، شما بسیار برون‌گرا هستید. مردم اغلب اسرار خود را به شما می‌گویند، زیرا می‌دانند که می‌توانند به شما اعتماد کنند.

بیشتر بخوانید: شخصیت شناسی: آنچه ابتدا می بینید ماهیت واقعی شما را آشکار می کند!

همچنین مورد سوم و چهارمی نیز در تصویر وجود دارد که فقط افراد تیزبین می توانند آن­ها را ببینند.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به  جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!

مطالب مرتبط:

تست شخصیت: در عشق چه چیزی برای شما جذاب نیست؟

بگویید چه چیزی می بینید تا بگوییم چه شخصیتی دارید؟

تست شخصیت؛ در عاشق شدن از چه چیزی بیشتر می ترسید؟

روانشناسی اعتماد به دوستان: آیا می توانید به دوستان خود اعتماد کنید؟!

تست شخصیت با توهم نوری: آنچه اول می بینید نشان می دهد چقدر به دیگران اهمیت می دهید!