تست سطح دقت

تست سطح دقت: خوانندگان عزیز، این­بار بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه تست دقت جذابی را برای شما آماده کرده است. در این تست سطح دقت مبتنی بر توهم نوری، در تصویر دو پرتره وجود دارد. اما تصویری که ابتدا می بینید سطح دقت و توجه شما را آشکار می سازد. اکنون با انجام این تست، سطح دقت خود را بیازماید!

بیشتر بخوانید: تست هوش: فقط افراد باهوش می‌توانند ترافیک این خیابان را پایان دهند!

توهمات نوری تحلیل بسیار جالبی از نحوه عملکرد مغز ما انسان­ها ارائه می دهند. زیرا کارشناسان می گویند: «آن­ها (توهمات نوری) می توانند سطح ادراک و آگاهی ما از محیط اطرافمان را تعیین کنند.»

اغلب توهمات نوری به گونه ای طراحی شده اند که روش های ایده آلی برای بهبود مهارت های ذهنی با کمی سرگرمی باشند. در حالی که تمرکز بر بهبود حافظه و ادراک است، آن­ها همچنین می توانند در بهبود مهارت های بینایی، دقت و هوش شما نیز کمک کنند.

آیا آماده هستید تا سطح دقت خود را بدانید؟ پس بیایید شروع کنیم!

بیشتر بخوانید: تست بینایی؛ در ۵ ثانیه ماشین پنهان را پیدا کنید و قدرت بینایی تان را محک بزنید!

تست سطح دقت؛ به تصویر زیر نگاه کنید

تست سطح دقت

این تصویر که توسط Bright Side  منتشر شده است، چیزی شبیه شکل صورت انسان را می نماید. اما چیز دیگری نیز در تصویر وجود دارد، حیوانی شبیه موش.

به هر حال، اول متوجه چه شدید؟

صورت یک مرد

کارشناسان می گویند اگر در نگاه اول صورت یک مرد را دیدید، به اندازه کافی حواس‌تان جمع هست و از دقت خوبی برخوردارید. شما در دنبال کردن دستورات و انجام وظایف خود خوب هستید.

بیشتر بخوانید: تست دقت: آزمون بینایی چهره پنهان

یک موش

اگر ابتدا یک موش را دیدید، پس مهارت های بینایی و دقت بسیار خوبی دارید و بسیار حواس­تان جمع است.

شما نوجه زیادی به جزئیات دارید و از ماهیت خلاق و تحقیق محور برخوردارید.

امیدواریم از تست سطح دقت لذت برده باشید. اما باید گفت: این آزمون ها تنها پارامترهایی برای سنجیدن ظرفیت افراد نیستند. آن­ها فقط تلاشی برای درک چگونگی عملکرد مغز و سطح توجه ما هستند.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می‌توانید از طریق شبکه‌‌‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی‌خبرنامه می‌توانید به جدیدترین تست‌‌‌ها، پازل‌‌‌ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشید. در صورت تمایل می‌توانید این تست‌‌‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!

مطالب مرتبط:

آزمون تشخیص کودک مقصر: کدام کودک مقصر دردسر ایجاد شده است؟

معما و تست هوش: چه کسی دزد است؟ در ۱۵ ثانیه تشخیص دهید!

آزمون ذهن صورت پنهان: در ۷ ثانیه چهره یک زن زیبا را پیدا کنید؟

تست بینایی: آیا می توانید ببر پنهان را در ۷ ثانیه پیدا کنید؟

آزمون ذهن؛ اگر E سنگ را رها کند، چه کسی جانش را از دست خواهد داد؟