تست شخصیت شکل صورت

تست شخصیت شکل صورت: آیا شکل صورت می تواند شخصیت را تعیین می کند؟ بله. جین هانر یک متخصص چهره شناسی فاش کرد که شکل صورت می تواند برخی از جنبه های شخصیتی و حتا رویکرد کلی شما را به زندگی آشکار سازد. پس شکل صورت شما چگونه است؟ مربعی شکل، بیضی شکل، قلبی شکل یا گرد؟ با انجام این تست خواهید فهمید که شکل صورت­تان چه چیزی در مورد شخصیت شما می گوید!

بیشتر بخوانید: شکل دندان های شما چه چیزی در مورد شخصیت تان می گوید؟

تست‌های شخصیتی ابزاری عالی برای درک خودمان، از علایق گرفته تا دوست نداشتن‌ها، ترجیحات، نحوه فکر کردن و سنجش هوش ما هستند. این تست‌ها به‌طور علمی طراحی شده اند تا در ساختار روان‌شناختی، فرآیند های فکری عاطفی و منطقی شما تحقیق کنند و ویژگی‌های شخصیتی پنهان شما را آشکار سازند.

تست شخصیت شکل صورت؛ تصویر

تست شخصیت شکل صورت

شکل صورت شما چگونه است؟

بیشتر بخوانید: تست شخصیت شناسی صداقت: آنچه اول می بینید آشکار می سازد چقدر صادق هستید!

شخصیت صورت گرد

جالب و دیدنی

«افرادی که صورت گرد دارند معمولا جوان‌تر از سن اصلی خود به نظر می رسند». اگر شکل صورت شما گرد است، ویژگی های شخصیتی شما نشان می دهد که شما فردی مردمی، مهربان، بخشنده، سخاوتمند و کمک کننده هستید. تمایل دارید خوشحالی دیگران را در اولویت قرار دهید. شما از کمک کردن به یک فرد نیازمند لذت می برید. گاهی اوقات ممکن است در یک رابطه دوستانه فردیت و نیازهای خود را به کلی فراموش کنید. شما همچنین قابل اعتماد هستید. اما فراموش نکنید که این ویژگی ها می تواند باعث سوء استفاده یا آسیب شما نیز شود. شما باید یاد بگیرید که اغلب اوقات خود را در اولویت قرار دهید..

شخصیت صورت مربعی شکل

تست شخصیت شکل صورت

اگر صورت مربعی دارید، ویژگی های شخصیتی شما نشان می دهد که بسیار شخص پرانرژی، تحلیل گر و زودباور هستید. احتمالا شما فردی آرام و خون سرد هستید، حتا در پر استرس ترین محیط­ها و شرایط. شما دوست دارید روی چیزهای بزرگ کار کنید. مهارت های رهبری استثنایی و هوش تجاری بسیار عالی دارید. شما در دوستی شخص قابل اعتماد، مشتاق، فعال و با ثبات هستید. شما همچنین فرد سرسختی هستید و در طوفان های زندگی مانند یک ناخدای با تجربه می مانید.

بیشتر بخوانید: روانشناسی اعتماد به دوستان: آیا می توانید به دوستان خود اعتماد کنید؟!

شخصیت صورت بیضی

بیضی شکل

اگر صورت بیضی شکل دارید، ویژگی‌های شخصیتی شما نشان می‌دهد که یک رهبر یک دنده هستید. از انعطاف ناپذیری متنفرید و دوست دارید در مسائل یا بی طرف بمانید یا نظرات خود را داشته باشید. شدیدا مخالف ثبات، قوانین و مقررات هستید. نسبت به پیروی از باورها و هنجارهای تعیین شده توسط جامعه بی علاقگی نشان می دهید. شما در نحوه صحبت کردن، خود واقعی تان را منتقل و نمایان می کنید. به هر حال، گاهی اوقات ممکن است در گفتن آنچه درست است بیش از حد تند و خشمگین شوید. تلاش کنید تا بیشتر بر روی خودتان مسلط باشید.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت شکل ناخن: شکل ناخن های شما چگونه است؟

شخصیت صورت قلبی شکل/ قلب مانند

جذاب

اگر صورت قلبی شکل/قلب مانند دارید، ویژگی های شخصیتی شما نشان می دهد که شما شخص خلاق، شهودی و قدرتمند هستید و از قدرت درونی بالایی برخوردارید. شما ذهنی قوی و قلبی مهربان دارید. با این حال، همچنین ذهن قوی شما می تواند شما را لجباز کند. که گاهی اوقات، می توانید شما را سازش ناپذیر و سرکش کند. گاهی اوقات این لجبازی شما می تواند مثبت باشد، زیرا اگر هدفی داشته باشید، تا به آن نرسید دست از کار نخواهید کشید. از کسالت و سکون متنفرید و دوست دارید همه چیز در حال حرکت باشد. شما به کارهای علاقه­مند هستید که نیاز به مهارت های ذهنی و احساسی دارند. زیرا شما از هوش هیجانی بالایی برخوردارید.

امیدواریم از انجام تست شخصیت شکل صورت لذت برده باشید. لطفا در بخش کامنت ها به ما بگوید: شکل صورت شما چگونه است؟

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!

مطالب مرتبط:

شخصیت شناسی: آنچه ابتدا می بینید ماهیت واقعی شما را آشکار می کند!

تست شخصیت: در عشق چه چیزی برای شما جذاب نیست؟

امضا شما چگونه است و درباره شما چه می گوید؟