شخصیت شناسی از روی امضا

چگونه امضا می کنید؟ با اسم کامل تان؟ آیا خطی زیر امضا خود می کشید؟ یا در پایان یک نقطه می گذارید؟ امضای شما چه معنای دارد و چه چیزی در مورد شما می گوید؟ شخصیت شناسی از روی امضا می تواند یکی از جالب ترین روش ها برای شناخت جنبه های شخصیتی شما باشد.

کارشناسان گرافولوژی، علم تجزیه و تحلیل دست خط بیش از 5000 ویژگی شخصیتی را آشکار ساخته اند. آن­ها نظر به شیب دست خط، اندازه، فاصله، خوانایی… می توانند چیزهای زیادی را در مورد شما و جنبه های شخصیتی شما آشکار کنند. بیایید ببینیم شخصیت شناسی با امضا چه چیزی درباره شما می گوید!

شخصیت شناسی از روی امضا تصویر

امضا با تمام اسم تان

تست شخصیت شناسی

اکثر مردم در امضای خود از نام و نام خانوادگی خود استفاده می کنند. اما، مواردی نیز وجود دارد که افراد فقط از نام خود یا فقط نام خانوادگی یا حتا به سادگی از حروف اول اسم خود استفاده می کنند.

کارشناسان می گویند اگر از تمام نام تان در امضا خود استفاده کنید، یعنی به خوبی روی شخصیت فعلی خود متمرکز شده اید. شما تعادل خوبی بین هویت خود و خانواده خود ایجاد می کنید. اگر حرف اول نام خود را بزرگ می نویسید، عزت نفس شما کمی برجسته تر است. اما اگر حرف اول نام خانوادگی خود را بزرگ می نویسید، وابستگی عاطفی زیادی به خانواده خود دارید.

اگر فقط با نام کوچک خود امضا می کنید، احساس خودآگاهی قوی دارید. شما مستقل هستید و به احتمالا برای کار، از خانواده خود دور می شوید. از طرفی شما به طور کلی نسبت به زندگی خود آگاه هستید، گرچه در ظاهر ممکن است سرد به نظر برسید. شما همچنین در مدیریت پول خود کاملا منطقی هستید.

اگر فقط با نام خانوادگی خود امضا می کنید، یعنی یک فرد مستقل و با اعتماد به نفس هستید. این همچنین حس قوی از عشق و وفاداری شما را نسبت به خانواده تان نشان می دهد. شما تمایل دارید که همیشه با خانواده خود باشید.

اگر فقط با حروف اول اسم تان امضا می کنید، یک شخص بسیار درونگرا هستید. شما مغرور هستید و به راحتی با کسی صحبت نمی کنید. اما اگر تمام حروف یا حرف اول امضا خود را بزرگ می نویسید، عزت نفس شما را نشان می دهد.

کشیدن خط زیر امضا

امضا جذاب

کشیدن خط زیر امضا نشان دهنده احساس مهم بودن و توجه هست. در برخی موارد، ممکن است نشان دهنده جدی در نظر گرفته شدن باشد. اما کارشناسان می گویند اغلب افرادی که این­گونه امضا می کنند از عدم اعتماد به نفس برخوردار هستند.

اگر زیر امضا خط نمی کشید، فردی عجیبی هستید. شما هیچ نیاز یا تمایلی برای احساس مهم بودن یا توجه نمی بینید. دوست دارید با جریان پیش بروید.

گذاشتن یک نقطه در انتهای امضا

شخصیت شناسی

اگر در انتهای امضای خود یک نقطه میگذارید، خودآگاهی قوی دارید. شما با جدیت تمام می دانید چه کاری را باید انجام دهید. شخص شاد و سبک دلی هستید.

شما ویژگی های رهبری قوی دارید. به احتمال زیاد، رهبران قوی در کسب و کار با یک نقطه در انتهای امضای خود، امضا می کنند.

شخصیت شناسی از روی امضای پیچیده

امضا

این نوع امضا ها به عنوان امضای ناخوانا نیز شناخته می شوند. چون اگر امضای شما به راحتی قابل خواندن و مستقیم باشد، امضای خوانا است.

اگر امضای شما به سختی خوانده می شود، ذهن رندی دارید که به شما کمک می کند به راحتی از مشکلات و موانع بگذرید. شما به توانایی ها و کاری که انجام می دهید اطمینان دارید.

اما اگر امضای شما به راحتی خوانده می شود، شما فردی متعادل و یکنواخت هستید. شما شخص روراست و با اعتماد به نفس هستید.

امضای کج

شخصیت شناسی از روی امضا

اگر کج امضا می کنید یعنی فردی جاه طلبی و آینده نگر هستید. اما اگر شیب امضای شما رو به پایین باشد، ممکن است از عزت نفس کمی برخوردار باشید.

امضای مستقیم نشان دهنده تعادل در رویکرد یک فرد به زندگی و کار است. اگر این­گونه امضا می کنید شخصی خودکفا و بسیار سازمان یافته هستید. شما همچنین تمایل دارید که احساسات واقعی خود نشان ندهید.

آیا از خواندن تست شخصیت شناسی با امضا لذت بردید؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت ها به ما بگوید.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می‌توانید از طریق شبکه‌‌‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی‌خبرنامه می‌توانید به جدیدترین تست‌‌‌ها، پازل‌‌‌ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشید. در صورت تمایل می‌توانید این تست‌‌‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!