رویای شما درباره عشق چیست

وقتی پای تجربیات و رویاهای شخصی خودمان در مورد‌‌ روابط و عاشق شدن به میان می‌آید، همه ما ایده‌‌‌های متفاوتی درباره ‌ آنچه ایده آل ‌ به نظر می‌رسد، داریم. ‌برای برخی از آدم ها، ممکن است عشق به معنای یک شوالیه واقعی با زره درخشان باشد. اما برای برخی دیگر، آدمی ‌با لباسی خوش دوخت و ابریشمی است! واقعیت این است که هر فردی تعبیری از عشق برای خودش دارد. اما واقعیت عشق می‌تواند بسیار متفاوت از رویاهای شخصی ما باشد که در سر می‌پرورانیم. حالا سوال این است رویای پنهان شما درباره عشق چیست؟

نکته حائز اهمیت این است که حفظ‌ این رویاها ‌ می‌تواند مشکل ساز باشد. زیرا ممکن است رویاهای ما درباره عشق باعث‌ شوند ‌که  زندگی واقعی را فراموش ‌‌کنیم.

رویای پنهان شما درباره عشق چیست؟

اگر صادق باشیم، زندگی واقعی ما همیشه ‌تا حدی خسته‌کننده‌ تر از دنیای رویایی ماست. رویاها، امیدها و خیالات، دست‌مان را گرفته و ما را به افق‌‌‌های دور دست‌ می‌کشانند، جایی که می‌توانیم آزادانه از واقعیت روزمره خود فرار کنیم.

اگر از رویاهای خود در مورد عشق آگاه نباشید، به راحتی می‌توانید زمانی که شریک زندگی‌تان به آن توجه نمی‌کند، ناامید شوید. از سوی دیگر، تشخیص رویاها از زندگی واقعی می‌تواند به شما کمک کند تا ببینید چه چیزی برای شما فایده دارد و چه چیزهایی را باید دور بریزید!

این تست شخصیت طراحی شده است تا به شما کمک کند رویاهایی را که در مورد عشق دارید و در عمق ‌وجودتان پنهان شده شناسایی کنید و به این ترتیب رابطه خود را محکم و در مسیر درست نگه دارید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به تصویر زیر نگاهی بیندازید و آنچه ابتدا می‌بینید، یادداشت کنید.

سپس توضیحات این تست شخصیت را بخوانید تا بفهمید که‌‌ چه واقعیتی در مورد مخفیانه‌ترین رویای شما درباره عشق وجود دارد.

ابتدا چه دیدید؟

رویای پنهان شما درباره عشق چیست

  1. پاسخ به سوال رویای پنهان شما درباره عشق چیست در صورت زن

اگر اول چهره زنی را دیدید، رویای مخفی شما در مورد عشق این است که دوست دارید شما را کامل کند. بله، شما بهتر می‌دانید. می‌دانید که عشق تنها زمانی می‌تواند کارساز باشد که افراد عاشق، تلاش کنند تا همدیگر را کامل کنند.

اما باید بگویم، رویاها رویا هستند و در زندگی واقعی همه چیز به میل آدم پیش نمی‌رود. با این حال تلاش که می‌توانید بکنید، اینطور نیست؟

دیدن یک عشق جادویی که شما را به عنوان یک شخص کامل نشان می‌دهد یک چیز است. اما پایان دادن به یک رابطه به این دلیل که دقیقا مثل دنیای رویایی شما نیست، نوعی خودزنی هست.

  1. پروانه‌‌‌ها

اگر ابتدا پروانه‌‌‌ها را دیدید، رویای مخفی شما در مورد عشق این است که همه چیز را کنار بزند و هر مانعی را از بین ببرد.

اگرچه ممکن است والدین شما طلاق گرفته باشند و خود شما در روابط قبلی به دیوار برخورد کرده باشید، نمی‌توانید این احساس را از بین ببرید. اگر عشق به اندازه کافی واقعی و قوی باشد، می‌تواند از هر مانعی عبور کند.

گاهی عشق نمی‌تواند همه موانع را از بین ببرد. گاهی اوقات برنامه‌‌‌های ما برای آینده با کسی که دوستش داریم یکی نمی‌شود و این اصلا اشکالی ندارد. بخشی از زندگی واقعی همین نشدن‌هاست.

  1. گل‌‌‌ها

اگر اول گل‌‌‌ها را دیدید، یعنی رویای مخفی شما در مورد عشق این است که عشق هرگز از بین نمی‌رود.

برخی از آدم‌ها رمانتیک تر از دیگران هستند. اما حتی رمانتیک ترین افراد روی زمین نیز نمی‌توانند به شما گل هدیه دهند و در را به روی شما 24 ساعته باز بگذارند.

روابط عاشقانه همیشه ثابت و در یک حالت نیست و همیشه بالا و پایین‌هایی وجود دارد. اما این دلیلی نمی‌شود که رابطه خود با شریک زندگی‌تان را نامناسب ببینید. ‌

  1. پاسخ به سوال رویای پنهان شما درباره عشق چیست با دیدن آسمان

اگر اول آسمان را دیدید، رویای مخفی شما در مورد عشق بیشتر به اتاق خواب و روابط جنسی‌تان مرتبط است.

مطمئنا، جذابیت فیزیکی یکی از مهم‌ترین دلایلی است که بسیاری از افراد در یک نگاه جذب هم می‌شوند. اما حتی در پرشورترین روابط، جنبه فیزیکی عشق می‌تواند بالا و پایین‌های خاص خود را داشته باشد.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می‌توانید از طریق شبکه‌‌‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی‌خبرنامه می‌توانید به جدیدترین تست‌‌‌ها، پازل‌‌‌ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشید. در صورت تمایل می‌توانید این تست‌‌‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!