تست بینایی ببر پنهان

خوانندگان عزیز بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه تست بینایی جذابی را برای شما آماده کرده است. در این تست بینایی جایی در تصویر، ببری پنهان شده است. آیا می توانید ببر پنهان را در 7 ثانیه تشخیص دهید؟ با انجام تست بینایی ببر پنهان مهارت های بینایی خود را محک بزنید.

توهمات نوری تصاویری هستند که به ارزیابی سطح ادراک مغز انسان کمک می کنند. انواع مختلفی از توهمات نوری وجود دارد که در عرصه های مختلف کاربرد دارند. برخی از آن ها می توانند ویژگی های شخصیتی شما را آشکار سازند و برخی دیگر می توانند مهارت های بینایی، دقت و ذهن شما را به چالش بکشند.

بیشتر بخوانید: گربه و گوزن؛ کدام یک از این حیوانات را اول دیدید؟

علاوه بر این، این تست ها منابع بسیار خوبی برای دانشمندان برای مطالعه نحوه تعامل مغز ما هستند.

آیا برای انجام تست بینایی ببر پنهان آماده اید؟ بیاید شروع کنیم.

تست بینایی ببر پنهان؛ تصویر

تست بینایی ببر پنهان

تصویر یک زمین پوشیده از گیاهان و علف ها را نشان می دهد، جایی عالی برای پنهان شدن حیوان باشکوهی چون ببر. در میان علف های بلند، ببری پنهان شده که تلاش می کند از گرما در امان باشد.

برای شما: آزمون بینایی؛ چند عدد هفت در این تصویر وجود دارد، آیا همه آنها را می توانید پیدا کنید؟

به هر حال زمان شما به پایان رسیده است. آیا موفق شدید ببر را در طول 7 ثانیه پیدا کنید؟

کسانی که مهارت های بینایی عالی دارند توانسته اند ببر را در کمتر از 7 ثانیه پیدا کنند. به همه کسانی که ببر را با موفقیت دیدند تبریک می گویم.

خواندنی: آزمون ذهن؛ شغل رویایی شما چیست؟

اما اگر تا هنوز موفق نشده اید، نگران نباشید. زیرا ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. اگر به سمت راست تصویر تمرکز کنید به راحتی می توانید ببینید که ببر در حال استراحت است.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.