نکاتی مهم در آرایش چشم عربی

نکاتی مهم در آرایش چشم عربی: زنان عرب چشمانی درشت، تیره و رسا دارند و بهترین راه برای تقویت این دارایی، ایجاد یک آرایش چشم پر زرق و برق است. آرایش چشم عربی بسیار رنگارنگ است زیرا ترکیبی از رنگ های زنده و ظاهر چشمگیر هستند.

اگر قبلا آرایش چشم عربی را دیده اید، باید بدانید که آنها معمولاً دو رنگ را با هم ترکیب می کنند – یک لایه روی دیگری. آن ‌ها بیشتر از رنگ‌ های تند مانند قرمز، آبی، مشکی و طلایی استفاده می‌ کنند که سبب می ‌شود چشم‌ های شان برجسته تر به نظر برسد. گاهی اوقات از مژه مصنوعی نیز برای جذابیت بیشتر استفاده می کنند. برای رسیدن به آرایش چشم عربی اصیل باید از خط مشکی، سرمه و ریمل زیاد استفاده کنید. خب، اگر می خواهید بیشتر بدانید با ما در این مطلب از سری مطالب سبک زندگی خبرنامه همراه باشید.

نکاتی مهم در آرایش چشم عربی

با استفاده از خط چشم مایع چشمان خود را پنهان کنید

آرایش چشم عربی با کانسیلر مایع پنهان کنید. دور چشم را برای پوشاندن لکه ها، حلقه های تیره و خطوط پنهان کنید. ترجیحا از هر نوع کانسیلر مایع برای ماندگاری طولانی استفاده کنید.

نکاتی مهم در آرایش چشم عربی؛ پرایمر را اعمال کنید

برای ماندگاری از پرایمر استفاده کنید. ایده این است که یک بوم صاف برای آرایش چشم داشته باشید. چشمی که به خوبی آماده شده باشد، ماندگاری بیشتر آرایش را تضمین می کند و پوسته پوسته شدن در آن وجود نخواهد داشت. ضمنا سایه چشم ماندگاری بیشتری خواهد داشت. رنگ واقعی سایه چشم را ارائه می دهد. و شما را از چروک شدن ناخواسته نیز نجات می دهد.

سایه چشم صورتی را روی تمام پلک ها بزنید

سایه چشم صورتی را به عنوان مرحله 3 آرایش چشم عربی روی پلک ها بزنید. آن را روی یک برس سایه چشم بگیرید و اضافی آن را بردارید. سایه را روی تمام درب ها بمالید، مطمئن شوید که سایه زیر چین قرار دارد و از گوشه داخلی به گوشه بیرونی کار کنید. اگر کمی به صورت بالدار و کشیده باشد بهتر است و سایه باید به خوبی با پلک ها هماهنگی داشته باشد.

سایه بنفش را روی لبه بیرونی پلک بزنید

آن را روی لبه بیرونی پلک بزنید. سایه بنفش را بگیرید، آن را روی لبه بیرونی پلک بزنید، زیر این سایه چشم، سایه صورتی بزنید و جلوه بال ضعیفی ایجاد کنید. در صورت لزوم سایه را تشدید کنید و مطمئن شوید که به داخل نفوذ نمی کند.

نکاتی مهم در آرایش چشم عربی؛ چشم های خود را برجسته کنید

سایه برجسته در زیر استخوان ابرو و گوشه داخلی به برجسته کردن چشم ها کمک می کند.

چشمان خود را خط بکشید

از گوشه داخل چشم ها به سمت بیرون چشم خط بکشید تا چشم بادامی شکل ایجاد شود. چشمان خود را از گوشه داخلی به گوشه بیرونی خط بکشید، یعنی به شکل بادامی و کمی از گوشه بیرونی کشیده جلوه دهید. خط چشمی که می کشید باید روشن باشد و با سایه بنفش ترکیب کنید. همچنین، خط مژه پایین را خط بکشید تا ضخامت آن متوسط ​​باشد و چشم ها برجسته شوند.

یک لایه ریمل بزنید

از ریمل در این مرحله از آرایش چشم عربی استفاده کنید. ریمل خود را پاک کنید و یک لایه از ریمل مورد علاقه خود را روی مژه های تان بمالید. به جای ریمل، مژه مصنوعی نیز می توانید استفاده کیند.

باید گفت

و این ها همه موارد کاربردی است که باید در هنگام این آرایش همراه تان باشد. برای شادابی ظاهری و ایجاد تنوع در آرایش تان، آرایش چشم عربی یکی از بهترین راهکار ها است. با استفاده مناسب از رنگ‌ ها و ابزارهای کاربردی مرتبط با این آرایش، شما به راحتی می توانید این سبک از آرایش را انجام دهید. به یاد داشته باشید که رنگ هایی که انتخاب می کنید باید مکمل رنگ پوست و محصولاتی باشد که تاثیر منفی روی پوست شما نداشته باشد، یعنی هماهنگی بین پوست و محصولات آرایشی باید وجود داشته باشد. با در دست داشتن همه اینها، می توانید مطمئن باشید که چنین آرایش چشمی شما را منحصر به فرد جلوه می دهد و شگفت زده خواهید شد.

لینک های مرتبط

چطور تاریخ انقضای لوازم آرایشی را تشخیص دهیم؟

ترفند آرایش چشم های حساس؛ نکات آرایشی مهم در آرایش چشم

چگونه آرایش چشمی زیبا برای شب سال نو داشته باشیم

آیا می دانید کدام رنگ سایه برای چشم قهوه ای ها مناسب است؟