تست بینایی با پازل

بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه برای شما پازلی را آماده کرده است که مهارت های بینایی شما را به چالش می کشد. این تست بینایی با پازل از ستون ها و ردیف های X و K تشکیل شده است. اما جایی در تصویر حرف Y قرار دارد. شما برای پیدا کردن آن 10 ثانیه زمان دارید. سعی کنید نهایت ظرافت و دقت خود را بکار برید.

ارشمیدس، ریاضیدان، فیلسوف، فیزیکدان، مهندس، ستاره شناس و مخترع بزرگ یونانی، از علاقه مندان به پازل ها و بازی های فکری بود. حل کردن آن ها هر بار نیاز به خلاقیت دارد، نه معادلات ریاضی. بیایید شروع کنیم.

تست بینایی با پازل؛ به تصویر زیر نگاه و در 10 ثانیه Y را پیدا کنید!

تست بینایی با پازل

توهمات نوری با ذهن شما بازی می کنند و در عرض چند دقیقه می توانند نکات پنهانی را در مورد جنبه های شخصیتی شما آشکار سازند.

زمان شما به پایان رسیده است. آیا موفق شدید Y را در 10 ثانیه پیدا کنید؟

اگر بله، به شما تبریک می گویم. از مهارت های بینایی عالی برخوردار هستید. اما اگر نه، نگران نباشید. جواب را در بخش زیر جستجو کنید.

جواب

تصویر شامل 6 ردیف و 23 ستون است و در مجموع شامل 138 حرف هست. برای پیدا کردن Y باید خیلی سریع و با دقت تصویر را بررسی کنید.

به هر حال، Y در ردیف ششم ستون 18 قرار دارد. امیدواریم از این پازل لذت برده باشید.

پازل

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.