هنر جمجمه

تست شخصیت شناسی امروز با اسم «هنر جمجمه» در شبکه های اجتماعی منتشر شده است. این تست دو سناریو را نشان می دهد. کارشناسان می گویند، اولین چیزی که متوجه می شوید نشان می دهد که واقعا چگونه با دیگران روبرو می شوید.

توهمات نوری تصاویری عمیقا جذاب هستند، اما متفاوت از آنچه که ما می بینم. آن ها در فریب دادن ذهن ما عالی عمل می کنند. در واقع این تصاویر نحوه درک مغز ما از اشیا را به چالش می کشند. این تصاویر می توانند پرتره ای از یک شی، نقاشی یا افراد باشند. به هر حال، بیایید شروع کنیم.

در حال حاضر توهمات نوری تبدیل به یک ترند شده است. کارشناسان می گویند برخی از توهمات نوری می توانند احساس ما در مورد زندگی را رمزگشایی کنند، برخی دیگر نیز می توانند شخصیت ما را آشکار سازند.

هنر جمجمه: به تصویر نگاه کنید، اول چه چیزی را می بینید؟

هنر جمجمه

اول چه چیزی را دیدید – زنی که از پنجره به بیرون نگاه می کند یا جمجمه؟

زن از پنجره به بیرون نگاه می کند

به گفته کارشناسان، اگر اول متوجه زنی شدید که از پنجره به بیرون نگاه می کند، یعنی شما از خطرات چشم پوشی می کنید. حتا ممکن است گاهی اوقات بدون اینکه متوجه شوید زندگی خود را به خطر می اندازید. شما بیش از حد خودجوش و کمی ساده لوح هستید. به طور کلی ممکن است خود را برای عواقب ناخوشایند آماده نبینید.

یک جمجمه

اگر ابتدا متوجه یک جمجمه شدید، پس شما یک واقع گرا هستید تا یک ایده آلیست. ممکن است به افرادی که شما را خوب نمی شناسند، کمی بدبین باشید. فکر می کنید همه چیزهای خوب روزی به پایان می رسد.

توهمات نوری همیشه بینش شگفت انگیزی از نحوه عملکرد مغز ما می دهد. ترکیب خاصی از رنگ، نور و الگوها می تواند مغز ما را فریب دهد تا چیزی را که وجود ندارد به صورت بصری درک کنیم.

نکته جالب این است که اعتقاد بر این است تاریخچه توهمات نوری به یونان باستان باز می گردد. یونانیان در معماری و هنر خود از توهمات نوری استفاده می کردند. اولین کاربردها در پشت بام های یونانی یافت شده است. در آن زمان روی معابد سقف‌هایی با شیب ساخته می‌شد و نکته شگفت‌انگیز این بود که ناظران متوجه شدند که سقف‌ها خمیده هستند.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.