تست شخصیت بصری

تست شخیت بصری: به یک تست شخصیت شناسی دیگر از سری مطالب تفریح و سرگرمی خبرنامه خوش آمدید.  این تست که مبتنی بر توهم نوری است، آنچه را که بیشتر از همه شما را در مورد عشق و روابط عاشقانه می ترساند، آشکار می سازد.

توهمات نوری تصاویری عمیقا جذاب هستند، اما متفاوت از آنچه که ما می بینم. آن ها در فریب دادن ذهن ما عالی عمل می کنند. در واقع این تصاویر نحوه درک مغز ما از اشیا را به چالش می کشد. این تصاویر می تواند پرتره ای از یک شی، نقاشی یا افراد باشند.

بیشتر بخوانید: آزمون ذهن؛ فقط ۱ درصد از مردم می توانند فیل پنهان شده در این تصویر را پیدا کنند

این تصاویر یک سرگرمی عالی برای ذهن و بینایی شماست. زیرا آن ها ذهن و چشمان شما را به چالش می کشند.

برای انجام این تست، تصویر زیر را با دقت مشاهده کنید و آنچه را در نگاه اول می بینید بخاطر بسپارید. زیرا برای تعیین نتیجه این تست شخصیت بصری بسیار مهم است.

تست شخصیت بصری – اول چی دیدی؟

تست شخصیت بصری

2 پرنده

اگر 2 پرنده اولین چیزی بود که توجه شما را به خود جلب کرد، کارشناسان می گویند نسبت به روابط بدبین هستید. تصور این که رابطه ای شبه چیزی نباشد که به نظر می رسد، شما را بیشتر از عشق می ترساند.

بیشتر بخوانید: آزمون ذهن؛ اگر E سنگ را رها کند، چه کسی جانش را از دست خواهد داد؟

یک رابطه عاشقانه لزوما همه چیز را «رفع» یا شما را کامل نمی کند. اما وقتی فرد مناسبی را ملاقات کنید، متوجه خواهید شد که این «دود و آینه» نیست.

پروانه

اگر ابتدا یک پروانه را دیدید، بزرگترین ترس شما در رابطه و عشق این است که ممکن است دوام نیاورد. در اغلب موارد این نشانه بی باوری و عدم صداقت بین طرفین است.

انگورها

دیدن انگور ها یکی دیگر از نتایج ناراحت کننده این تست شخصیت شناسی است. زیرا چیزی که بیشتر از همه شما را در مورد عشق می‌ترساند این است که احساس کنید که عشق دیگر برای شما پایان یافته است و وجود ندارد.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت: در رابطه عاشقانه چه چیزی را پنهان می کنید؟

هنجارهای پذیرفته شده عمومی برای یک “همسفر” به احتمال زیاد شما را از درون شکستانده است. اما جدایی شما می تواند فرصتی باشد تا در نهایت به یک رابطه معنی دار و پایدار دست یابید.

تست شخصیت بصری – جمجمه

اگر جمجمه اولین چیزی بود که دیدید، از دست دادن خود چیزی است که شما را بیشتر از عشق می ترساند.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت؛ یافتن جدی ترین نقطه قوت شما به چشمان تیزبین تان ربط دارد

عشق واقعی، شما را آزاد می ساز نه اینکه شما را به غل و زنجیر گرفتار کند. هر کسی که عمیقا به شما اهمیت می دهد، شما را تشویق می کند تا خودتان باشید و از آن راضی باشید.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.