تست بینایی و دقت

به یک تست دیگر از بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه خوش آمدید. در این تست ببری در میان گله گاوها پنهان شده است. آیا می توانید ببر پنهان را در 5 ثانیه تشخیص دهید؟ با انجام این تست مهارت های بینایی و دقت خود را محک بزنید.

«کاربران شبکه های مجازی نمی توانند به اندازه کافی توهمات نوری داشته باشند.» زیرا حل آنها بسیار سرگرم کننده است. از یافتن حیوانات پنهان گرفته تا رمزگشایی شخصیت ها بر اساس تصویر، اکنون توهمات نوری جالب ترین روند در اینترنت هستند.

توهمات نوری نه تنها یک سرگرمی اند، بلکه یک منبع عالی اطلاعات برای دانشمندان و محققان محسوب می شوند. روشی که مغز ما تصاویر را درک می کند، جزئیات زیادی را در مورد عملکرد مغز آشکار می سازد.

آیا برای چالش سرگرم کننده امروز آماده هستید؟

عالی است، پس بیایید شروع کنیم.

تست بینایی و دقت

به تصویر زیر نگاه و در 5 ثانیه ببر پنهان را پیدا کنید!

تست بینایی و دقت

می بینید که در یک روز آفتابی گله ای از گاوها در حال حرکت هستند. گاوها حیوانات بزرگی اند. آنها همیشه ترجیح می دهند به صورت گروهی حرکت کنند و طبیعت آرامی دارند. معروف ترین محصولات لبنی مانند شیر و پنیر از گاوها بدست می آید.

به نظر می رسد که گاوها در حال گذراندن اوقات خوشی هستند. اما یک شکارچی سرگردان منتظر است تا غذای خود را شکار کند.

به هر حال، زمان شما به پایان رسیده است. آیا ببر را دیدید؟

آره؟

ما معتقدیم که برخی افراد ببر را قبل از اینکه بتواند حرکتی انجام دهد، دیده اند. عالی است، شما یک قهرمان هستید که از مهارت های بینایی و دقت عالی برخوردار است.

اما اگر موفق نشدید، اجازه دهید به شما اشاره کنیم که ببر در سمت چپ تصویر نیست.

تست بینایی و دقت – اکنون دوباره به تصویر نگاه کنید.

.

.

.

.

اگر تا هنوز ببر پنهان را پیدا نتوانستید، نگران نباشید. زیرا آن را در تصویر زیر مشخص کرده ایم.

تست بینایی و دقت

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.