حقایق پنهان شخصیتی

طرز فکر و احساس ما می تواند حقایق پنهان شخصیتی ما را آشکار سازد. در این تصویر، حیوانی که ابتدا می بینید، می تواند نتیجه نسبتا دقیقی در مورد اسرار شخصیت شما ارائه دهد. «خودت آن را امتحان کن!»

این تصویر در واقع از چندین تصویر ساخته شده است. چند لحظه وقت گذاشتن برای نگاه کردن به آن می تواند چیزهای زیادی در مورد ویژگی های شخصیتی و طرز فکر شما آشکار کند.

قبل از شروع، تصویر را با دقت نگاه کنید (بدون نگاه کردن به پاسخ ها) تا در مورد اینکه چگونه آنچه می بینید با نحوه عملکرد مغز شما ارتباط دارد.

تست شخصیت حقایق پنهان

حقایق پنهان شخصیتی

به موارد زیر توجه کنید:

  • ابتدا کدام حیوان یا حیوانات را دیدید؟
  • چقدر سریع توانستید حیوانات دیگر را شناسایی کنید؟
  • چند و کدام حیوانات را پیدا کردید؟

حیوانی که برای اولین بار در این تست شخصیت بصری می بینید اسرار شخصیت شما را فاش می کند.

مردم مدت ها فکر می‌کردند که انتخاب حیوانات چیزهای زیادی در مورد شخصیت شما می‌گوید، اما مطالعات علمی جدید نشان می‌دهد که تفاوت‌هایی در شخصیت افرادی وجود دارد که حیوانات مختلف را ترجیح می‌دهند. در تصویر، چشمان شما به کدام حیوان یا حیوانات بیشتر جلب شده است؟

پرنده

اگر ابتدا پرنده را دیدید، پس شخصیتی باز و برونگرا دارید. شما عاشق همنشینی با دیگران هستید و ذاتا فردی اجتماعی هستید.

حقایق پنهان شخصیتی؛ خرچنگ

اگر ابتدا خرچنگ را دیدید، پس فردی هستید که حس شوخ طبعی شگفت انگیزی دارد و برای داشتن بهترین اوقات به دنبال سرگرمی و خنده است. شما در موقعیت های پرتنش با شوخ طبعی اوضاع را کنترول می کنید.

پرنده و خرچنگ

اگر همزمان خرچنگ و پرنده را دیدید، به این معناست که ذاتا فردی بسیار احساساتی و حساس هستید. شما از آن دسته افرادی هستید که بیشتر از مغزشان به دل می نشینند. شما با حساسیت زیادی با هر موقعیتی برخورد می کنید.

حقایق پنهان شخصیتی؛ اسب

اگر ابتدا اسب را دیدید، یعنی فردی بسیار مستقل، آزاده و متکی به خود هستید. شما هر جا که می روید، شادی را پخش می کنید.

دلفین

اگر ابتدا دلفین را دیدید، به این معناست که شما فرد زیبایی شناس، تخیلی و خلاق هستید. اصالت از جمله اولویت های شماست و همیشه بر روی آن تمرکز می کنید.

جوجه اردک ها

پیدا کردن این دو جوجه اردک کاری است که بسیاری از مردم نمی توانند انجام دهند. اما اگر این کار را کردید، یعنی فردی بسیار جزئی نگر و متمرکز هستید که به ندرت چیزی را از دست می دهد.

حقایق پنهان شخصیتی؛ خرس

اگر اول خرس توجه شما را جلب کرد، یعنی شما فردی با ویژگی های رهبری شگفت انگیز هستید. مردم برای راهنمایی و انگیزه به شما نگاه می کنند.

توله سگ

اگر ابتدا توله سگ را دیدید، پس شما یک فرد بی گناه و ساده لوح هستید که دارای روحیه بسیار مراقب و خیرخواهی است. شما عاشق مراقبت از دیگران هستید و از نظر عاطفی بالغ و باهوش.

ضمیر ناخودآگاه شما نقش مهمی در تصمیم گیری اینکه کدام حیوان را ابتدا می بینید بازی می کند. این تفکر به عنوان تفکر همگرا نیز شناخته می شود. روانشناسی امروز تفکر همگرا را توانایی مغز برای محدود سازی طبیعی انتخاب ها، تعریف می‌کند.

تفکر همگرا به غریزه و ترجیحات متکی است و اولین موردی را که می بینید تبدیل به چیزی می کند که برای شما طبیعی ترین احساس را دارد. این نشان دهنده باورها و خواسته های درونی شماست.

سبک های تفکر

این تست همچنین می‌تواند اطلاعات بیشتری در مورد طرز فکر شما آشکار کند. رابرت استرنبرگ، روانشناس و استاد کالج در کتاب “سبک های تفکر” در مورد این واقعیت صحبت کرد که افراد متفاوت فکر می کنند و بر نحوه یادگیری، کار و تعامل آن ها با دیگران تاثیر می گذارد.

این که چقدر سریع حیوانات دیگر را شناسایی کردید و این که آیا توانستید همه آنها را ببینید می تواند به شناسایی سبک تفکر و چابکی ذهنی شما کمک کند. ویژگی های حیوانی که ابتدا در تصویر می بینید در مورد ویژگی های شما صحبت می کند. اما نحوه تمرکز شما بر روی تصاویر نشان دهنده سبک تفکر شما است.

دقت کنید

  • یافتن پرنده و خرچنگ نیاز به تمرکز روی کنتراست دارد. اگر بتوانید هر دوی آنها را به سرعت پیدا کنید، مغز شما اطلاعات را خیلی سریع پردازش می کند و تشخیص ارتباطات و الگوها برای شما کاری آسان است.
  • دیدن اسب در واقع کار سخت تری بود. این نشان می دهد که شما توانایی نگاه عمیق به چیزی را دارید و بسیار شهودی هستید.
  • یافتن تصویر دلفین به طور کلی به نوع دیگری از تفکر نیاز دارد. برای دیدن آن تقریبا باید چشمان خود را آرام کنید. این نشان دهنده تفکر خلاق و بینایی است که اغلب به سمت راست مغز نسبت داده می شود.
  • دیدن خرس نیازمند تفکری است که بتواند به تصویر بزرگ نگاه کند و گرفتار جزئیات دیگر نشود.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.