سنگ و ویژگی شخصیتی

هر سنگ دارای ویژگی های متافیزیکی است که به آن معنای خاصی می دهد. سنگ و ویژگی شخصیتی؛ یک سنگ را انتخاب کنید و حقایق پنهان درباره خود را کشف کنید!

لحظه ای به شش سنگی که در زیر می بینید نگاه کنید. بدون این که زیاد در مورد آن ها فکر کنید، یک سنگ را انتخاب کنید. از انتخاب رنگ مورد علاقه خود پرهیز کنید، به سمت رنگی بروید که شما را بیشتر به سمت خود می کشد. بیایید شروع کنیم.

سنگ و ویژگی شخصیتی

برای یافتن حقایق جالب در مورد شخصیت خود، سنگی را انتخاب کنید

اول، اگر اوپال را انتخاب کردید…

تست شخصیت شناسی

اوپال یا اوپالیت، سنگ ظریف و در عین حال بسیار پرانرژی بوده که برای مدیتیشن ایده آل است. اوپال ارتباطات را در همه سطوح، به ویژه در سطح معنوی، بهبود می بخشد.

شما فقط در زندگی از هیاهوی تمدن، آزادی می خواهید. احساس می کنید نیاز دارید ارتباطات خود را قطع کنید و در جایی آرامش یابید که در آن حواس و افکار درونی شما برتر باشد.

اگر این سنگ را انتخاب کردید، نشان می دهد که طوفان ها را پشت سر گذاشته اید و اکنون برای تجربه، بسیار قوی تر و عاقل تر هستید. شما موجودی حساس و لطیف هستید و محافظت از شما لازم بود است.

سنگ و ویژگی شخصیتی؛ دوم، اگر مرمر سبز را انتخاب کردید…

تست شخصیتی

مرمر سبز یا مالاکیت نماد سبز شفابخش طبیعت است و نمایانگر زیبایی ذاتی گل ها، درختان، ریشه ها و گیاهان می باشد.

این سنگ یعنی دگرگونی، که به فرد در تغییر شرایط کمک و رشد معنوی را فراهم می کند. این نشان می دهد که تغییرات عمده زندگی در افق شماست.

بسیاری از تغییرات ماهیت معنوی خواهند داشت. همچنین ممکن است تغییراتی را در زندگی عاشقانه خود تجربه کنید. قرار گرفتن در کنار افراد منفی گرا برای شما دشوار است. باید زمان خود را با کسانی که منفی گرا هستند محدود کنید تا از طبیعت ظریف خود محافظت کنید.

یاد بگیرید هر چند وقت یکبار «نه» بگویید. این بدان معنا نیست که شما از تابش آن پرتو زیبای نور به مردم دست بردارید. فقط از نیازهای خود آگاه باشید و برای خود حد و مرز تعیین کنید. شما نیز مهم هستید . اعتدال کلید اصلی زندگی شما است.

سوم، اگر سنگ خورشید را انتخاب کردید…

ویژگی شخصیتی با سنگ

سنگ خورشید یا سان استون یک سنگ فراوان است. این سنگ استقلال و اصالت را تشویق می کند، در آشکارسازی استعدادها الهام بخش است و شهرت و رفاه غیرمنتظره را به خود جلب می کند. اگر جذب آن شده ‌اید، همیشه خوش‌بین هستید.

آینده برای شما روشن است. حالت آفتابی خود را از دست ندهید! شما دوست دارید همه چیز در دنیای شما درست، ساده و متعادل باشد. از استرس یا نگرانی رنج می برید. اما باید بدانید که لازم نیست همه چیز همیشه عالی باشد. یاد بگیرید که با جریان زندگی پیش بروید.

چهارم، اگر ابسیدین ماهون را انتخاب کردید…

سنگ

ابسیدین یک سنگ آتشفشانی سیاه و شیشه مانند است. اما ابسیدین ماهون دارای رنگ قهوه ای مایل به قرمز است.

این سنگ برای تقویت قدرت لازم برای ایستادن بر اعتقادات خود در برابر هر دشمنی مفید است. اگر مجذوب این سنگ شده اید، ناخودآگاه شما سعی می‌کند بگوید که وقت آن رسیده است که عادت‌ها و روال‌های قدیمی را ترک کنید و زندگی جدیدی بسازید.

به یاد داشته باشید که چقدر خوش شانس هستید و چقدر از همه چیز سپاسگزار باشید و اجازه ندهید حسادت در ذهن شما رخنه کند.

شما برای کمال تلاش می‌کنید. اما در زندگی کمالی وجود ندارد، بنابراین نرسیدن به آن منجر به ناامیدی شما می‌شود. بدانید که به اندازه کافی خوب هستید، چه باور داشته باشید یا نه.

سنگ و ویژگی شخصیتی؛ پنجم، فیروزه

ویژگی شخصیتی

فیروزه یک ابزار عالی برای داشتن در طول مدیتیشن است. زیرا می تواند به شما کمک کند ذهن خود را متمرکز کنید. آرامش ذهن را تقویت کرده و هر نوع فکری که حواس شما را پرت می کند از بین می برد.

این به شما کمک می کند تا از استرس و اضطراب خود خلاص شوید زیرا فیروزه یک سنگ آرام بخش قوی است.

اگر این سنگ را انتخاب کردید، یعنی وقت آن رسیده است که چیزی را که دیگر به شما مفید نیست رها کنید. اگر واقعا ذهن خود را به آن معطوف کنید، می توانید تغییر کنید. این انتخابی است که فقط شما می توانید انجام دهید – هیچ کس نمی تواند آن را برای شما انجام دهد.

ششم، یشم دالماسی

سنگ و ویژگی شخصیتی

یشم دالماسی به هماهنگ کردن احساسات کمک می کند، حتی در سخت ترین شرایط.

این قطعه ای فوق العاده برای استفاده در زمانی است که می خواهید اعمال و تصمیمات گذشته را مرور و تامل کنید. بنابراین اگر موقعیت مشابهی وجود داشته باشد، آماده انتخاب آگاهانه تری خواهید بود. این سنگ نشان می دهد که شما سرگرمی را دوست دارید و باید آن را در زندگی خود زنده نگه دارید.

به دنبال ماجراهای جدید باشید و دوستان جدیدی پیدا کنید. شما باید برخی از باورهای محدود کننده را بر اساس تجربیات دوران کودکی کنار بگذارید. باید دردهای گذشته را رها کنید و ببخشید تا بتوانید ادامه دهید و واقعا زندگی را بسازید که لیاقت آن را دارید.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.