آزمون سیب های پنهان

بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه شما را به انجام آزمون سیب های پنهان دعوت می کند. در این آزمون سه سیب جایی در تصویر پنهان شده است و شما باید آنها را در 9 ثانیه پیدا کنید. اما کارشناسان می گویند فقط افرادی با مهارت های بینایی عالی می توانند هر سه سیب را در 9 ثانیه پیدا کنند. شما چطور آیا از مهارت های بینایی عالی برخوردار هستید؟

توهمات نوری تصاویری عمیقا جذاب هستند، اما متفاوت از آنچه که ما می بینم. آن ها در فریب دادن ذهن ما عالی عمل می کنند. در واقع این تصاویر نحوه درک مغز از اشیا را به چالش می کشد. این تصاویر می تواند پرتره ای از یک شی، نقاشی یا افراد باشند.

این تصاویر یک سرگرمی عالی برای ذهن و بینایی شماست. زیرا آن ها ذهن و چشمان شما را به چالش می کشد. آزمون امروز به شما کمک می کند تا مهارت های بینایی خود را بهبود بخشید.

آیا برای آزمایش مهارت های بینایی خود آماده اید؟ پس بیایید بدون تاخیر بیشتر شروع کنیم.

آزمون سیب های پنهان

این تصویر توسط هنرمند مجارستانی گرگلی دوداس خلق شده است. او متخصص ایجاد این توهمات چالش برانگیز است که حل کردن آن ها ذهن را فعال نگه می دارد.

می بینیم که در این تصویر پرنده های کوچک قرمز رنگی وجود دارند و همه آن ها در درون یا اطراف لانه های خود قرار دارند. زیبا به نظر می رسد، اینطور نیست؟

به هر حال زمان شما به پایان رسیده است. چند سیب را تشخیص دادید؟ آیا موفق شدید همه آن ها را پیدا کنید؟

اگر موفق شدید، به شما تبریک می گویم. شما شخص تیزبینی هستید!

آنانی که موفق شدند 2 سیب را پیدا کنند، شما هم کار بزرگی انجام دادید. فقط به تمرین ادامه دهید، به زودی جزو بهترین ها خواهید شد.

اما اگر تا هنوز موفق نشدید، اجازه دهید به شما کمک کنیم تا سیب ها را پیدا کنید. در تصویر سیب ها را مشخص کرده ایم.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.