تست ضریب هوشی با توهم نوری

تست ضریب هوشی با توهم نوری؛ در این توهم نوری رنگی که ابتدا در مرکز دایره می بینید آشکار می سازد شما چه نوع نابغه ای هستید. خوب، اول کدام رنگ را دیدید؟

توهمات نوری می تواند تصاویر شگفت انگیز از یک شی، نقاشی، تصویر، یا چیزهایی شبیه این ها باشد. افراد مختلف می توانند چیزهای متفاوتی را از چنین تصاویر توهمی درک کنند. این تصاویر در حوزه روانکاوی از جایگاه ویژه ای برخوردارند. زیرا به روانشناسان در جمع آوری اطلاعات خیلی کمک می کنند.

اگر می‌خواهید در این تست ضریب هوشی شرکت کنید، کافی است به مرکز دایره نگاه کنید و رنگی را که ابتدا می بینید به خاطر بسپارید.

بیشتر بخوانید: شبح خاکستری هیمالیا: پلنگ برفی استتار شده را پیدا کنید!

نکته: رنگ مرکز دایره سیاه نیست.

اکنون به تصویر زیر نگاه کنید

تست ضریب هوشی با توهم نوری

کارشناسان می گویند: اگر برای مدت طولانی به مرکز دایره خیره شوید، می توانید رنگ آبی یا قرمز را در این توهم نوری تشخیص دهند. «هر شخص درون خود نابغه ای دارد».

رنگ آبی نابغه ادراک

به گفته کارشناسان، اگر ابتدا رنگ آبی را دیدید نابغه ادراک هستید! فرکانس امواج مغزی شما میان 100 الی 120 هرتز هست. تمرکز ذهنی بالایی دارید و مفاهیم زندگی را به خوبی درک می کنید. بنابراین، گرفتن تصمیمات پیچیده برای شما کار سختی نیست.

بیشتر بخوانید: تست دقت: چهره های پنهان در این ۷ تصویر را تشخیص دهید!

تست ضریب هوشی با توهم نوری؛ رنگ قرمز – نابغه منطق

کارشناسان می گویند، اگر ابتدا رنگ قرمز را دیدید، پس یک نابغه منطق هستید! فرکانس امواج مغزی شما در محدوده 150 و 180 هرتز می باشد. این یعنی شما دارای هوش بالاتر از حد متوسط ​​و شهود عالی هستید. حل مشکلات برای شما کار بزرگی نیست!

کارشناسان در ادامه خاطر نشان کردند که «مردم در هنگام سختی‌ هایشان مشتاقانه منتظر شما هستند. شما ذاتا یک رهبر هستید و به نظر می رسد تاثیر زیادی بر مردم دارید.» بنابراین می توان استنباط کرد که شما می توانید افراد در فرقه های مختلف جامعه را رهبری کنید.

توهمات نوری همیشه بینش شگفت انگیزی از نحوه عملکرد مغز ما می دهد. ترکیب خاصی از رنگ، نور و الگوها می تواند مغز ما را فریب دهد تا چیزی را که وجود ندارد، به صورت بصری درک کنیم.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.

مطالب مرتبط:

آزمون بینایی پاندا پنهان: آیا می توانید پاندای پنهان در میان نوازندگان را پیدا کنید؟

شخصیت شناسی با اثر هنری ۹۰۰ ساله! ابتدا چه چیزی را می بینید؟

آزمون ذهن: تنها ۱ درصد افراد می توانند در ۳۰ ثانیه حیوان سوم را پیدا کنند!

آزمون دقت؛ در طول ۹ ثانیه دو زن پنهان شده در تصویر را پیدا کنید!