آزمون بینایی پلنگ برفی

خوانندگان بخش تفریح و سرگرمی، خبرنامه دوباره با یک آزمون جذاب اما دشوار دیگر شما را به چالش می کشد. در این آزمون بینایی پلنگ برفی در منظره کوهستانی مستتر شده است و شما باید آن را پیدا کنید. اما کارشناسان ادعا کرده اند فقط افرادی با چشمان عقابی می توانند آن را ببینند. آیا می توانید شکارچی استتار یافته را پیدا کنید؟

پلنگ برفی یک گربه بزرگ با شکوه، نادر و موجودی بسیار باهوش است که برای بقای خود با طبیعت خشن هیمالیا سازگار شده است. به هر حال، آیا آماده هستید؟

بیایید شروع کنیم!

آزمون بینایی پلنگ برفی

به تصویر زیر نگاه و پلنگ برفی را پیدا کنید

پلنگ برفی

این تصویر زیبا توسط هیرا پنجابی، عکاس 57 ساله هندی در ارتفاع 4200 متری گرفته شده است.

وی گفت: «دمای هوا بین 20- تا 30- درجه و اکسیژن خیلی کم بود. برای جلوگیری از یخ زدن دستانم مجبور بودم تمام روز از دست گرمکن استفاده کنم وگرنه نمی توانستم از دوربینم استفاده کنم.»

او افزود: «این رویایی بود که پس از 30 سال به حقیقت پیوست. من هزاران تصویر از ببر، شیر و پلنگ عکاسی کرده ام، اما این اولین بار است که یک پلنگ برفی را می بینم.»

به هر حال، آیا موفق شدید شبح خاکستری همالیا را پیدا کنید؟

بینندگانی که توانستند این جانور نادر را در کمتر از 60 ثانیه ببینند، قطعا از بینایی عالی برخوردارند.

اما اگر تا هنوز موفق نشدید، نگران نباشید. زیرا آن را در تصویر زیر مشخص کرده ایم.

پاسخ پلنگ برفی

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.