تست بینایی زنی پنهان

خوانندگان عزیز به یک آزمون دیگر از بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه خوش آمدید. در این تست بینایی زنی پنهان در جایی از تصویر وجود دارد. اما چالش این است: آیا می توانید او را در طول 7 ثانیه تشخیص دهید. با انجام این آزمون مهارت های دقت و بینایی خود را محک بزنید.

ناگفته نماند، هدف از تعیین مدت زمان، تعیین میزان عملکرد مغز شما در چنین شرایط چالش برانگیزی است.

بیایید شروع کنیم!

تست بینایی زنی پنهان تصویر؛ به تصویر زیر نگاه کنید

تست بینایی زنی پنهان

هنگامی که به تصویر نگاه کنید، بلافاصله می توانید دو سنجاب را ببینید که روی شاخه درختی نشسته اند. اما چیز دیگری نیز در تصویر وجود دارد که توجه شما را جلب می کند و آن چیزی نیست جز چهره یک زن.

زمان شما به پایان رسیده است. آیا توانستید چهره پنهان شده زن را ببینید؟

نه؟

پیشنهاد می کنیم دوباره به تصویر نگاه کنید. اما این بار با دقت و تمرکز بیشتر.

.

.

.

اگر به محیط دقت کرده باشید، می توانید ببینید درست بالای سر سنجاب یک طرح کلی چهره زنی را تشکیل داده است. خصوصا بینی او تشخیص را راحت تر کرده است.

همچنین، اگر به سمت چپ تصویر دقت کنید، متوجه خواهید شد که سنجاب سمت راست لب های زن را تشکیل می دهد. سنجاب سمت چپ، چشم چپ را و برگ های درخت، چشم راست او را تشکیل می دهند.

آنانی که موفق شدند این آزمون را در 7 ثانیه یا کمتر حل کنند از مهارت های بینایی عالی برخوردارند. اگر شما نیز یکی از آن ها هستید، به شما تبریک می گویم.

امیدواریم از این آزمون لذت برده باشید.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به  جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.