تست قدرت بینایی پاندا

دوستداران آزمون ها، بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه آزمون دشوار اما فوق العاده جذابی را برای شما آماده کرده است. این تست قدرت بینایی پاندا، یکی از تصاویر مخفی حیرت انگیزی است که کاربران اینترنت را مجذوب خود کرده است.

در این آزمون در میان قرص های سیاه و سفید، پاندایی به خوبی پنهان شده است. کارشناسان می گویند، فقط آنانی که چشمانی به تیزبینی عقاب دارند می توانند پاندا را پیدا کنند. شما چطور، آیا می توانید پاندا پنهان را پیدا کنید؟

تست قدرت بینایی

توهمات نوری ذهن بسیاری از ما انسان ها را به راحتی فریب می دهند. در واقع هنگامی که به یک توهم نوری نگاه می کنیم، آنچه چشمان ما می بیند با آنچه که مغز ما تفسیر می کند، متفاوت است. بنابراین اینگونه توهم ایجاد می شود و اغلب اوقات آنچه ما فکر می کنیم می بینیم، توهمی بیش نیست.

ارسطو، فیلسوف معروف یونانی می گوید: «حواس ما قابل اعتماد هستند، اما می توان آن ها را به راحتی فریب داد».

توهمات نوری یا همان تصاویر فریبنده ذهن، امروزه از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند. این تصاویر عجیب و غزیب در جهان علاقه مندان زیادی دارد. زیرا این تصاویر یک فعالیت و سرگرمی مفید برای ذهن محسوب می شوند.

کاربران اینترنتی نیز به نحو جنون آمیزی از این تست و چالش ها استقبال می کنند. گویا مانند اخبار هیچگاه قدیمی نمی شوند.

به هر حال بیایید شروع کنیم.

به تصویر نگاه و پاندا را پیدا کنید!

پاندا

تست قدرت بینایی پاندا

این آزمون که خود یک توهم نوری است، در سال 2016 ایجاد شده است. اما اکنون به سرعت در فضای مجازی داغ شده و دست به دست می شود.

تصویر قرص ها و کپسول های مختلفی را نشان می‌دهد که در الگوی تکراری سیاه و سفید به صورت پراکنده قرار دارند. اما جایی در تصویر پاندای قرار دارد.

اگر به راهنمایی نیاز دارید، سعی کنید به نیمه سمت چپ تصویر نگاه کنید. بهتر است از بالا به پایین نگاه کنید.

حدس می زنیم که اغلب بینندگان تا هنوز موفق نشدند. اگر چنین است، تصویر زیر را مشاهده کنید. پاندای پنهان را مشخص کرده ایم.

پاسخ تست پاندا

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به  جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.