معمای تصویری هوش

معمای تصویری هوش: معمای امروز تصویری از دهه 1880 میلادی است. این تصویر به طور گسترده در رسانه های اجتماعی دست به دست می گردد. تصویر از سگی است که چهره مردی را در خود نیز پنهان کرده است. بسیاری گزارش دادند که این معما بسیار دشوار است و موفق نشدند آن را حل نمایند. شما چطور، آیا قادر به حل این معما هستید؟

«وقتی صحبت از توهمات نوری می شود، به نظر می رسد اینترنت نیز کم می آورد». گاهی اوقات، آنچه در برخی از تصاویر ظاهر می گردد، آن چیزی نیست که به نظر می رسد. برای درک آن ها باید روی ذهن خود تمرکز کنیم. این تصاویر به عنوان توهمات نوری شناخته می شوند.

معماها، آزمون ها و توهمات نوری… همیشه یک راه سرگرم کنند عالی هستند. اخیرا اینترنت پر از توهمات نوری جدید و شگفت انگیزی شده است که کاربران را گیج و به چالش می کشند.

جدا از جنبه سرگرمی آن ها، این توهمات در عرصه های مختلفی از بهبود مهارت های بینایی و ذهن گرفته تا حوزه های از روانکاوی نیز کاربرد دارند. به هر حال، بیایید شروع کنیم!

معمای تصویری هوش

به تصویر دیده و در 10 ثانیه مرد پنهان را پیدا کنید

معمای تصویری هوش

گمان می کنیم موفق نشدید. اگر چنین است، با دقت به گوش های سگ نگاه کنید. آیا متوجه چیزی می شوید؟ چیزی شبیه کلاه یک مرد.

اگر تصویر را بچرخانید، می توانید چهره مرد را ببینید.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به  جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.