آزمون گوسفند پنهان

خوانندگان عزیز خبرنامه دوباره در بخش تفریح و سرگرمی خود آزمون جذابی برای شما آماده کرده است. در آزمون گوسفند پنهان یک گوسفند در میان بابانوئل ها پنهان شده است و شما باید آن را در 20 ثانیه پیدا کنید.

توهمات نوری امروزه در شبکه های اجتماعی غوغا برپا کرده است و علاقه مردم به آن فوق العاده است. زیرا آزمون ها همیشه حس کنجکاوی را در بین ببیندگان به وجود می آورند. کاوش در توهمات نوری نه تنها افراد را کنجکاو و سرگرم می کند، بلکه کارایی مغز و چشم ها را نیز بهبود می بخشد.

توهم نوری چیست؟

توهمات نوری، تصاویری هستند که مغز ما را فریب می دهند. آن ها توسط سیستم بینایی در ادراک بصری ایجاد می شوند. به زبان ساده می توان گفت، نمی توانیم صحنه یا تصویری را که از طریق چشمان خود دیده ایم به وضوح درک کنیم و مغز آن ها را اشتباه تفسیر و به راحتی فریب می خورد.

آزمون گوسفند پنهان

به تصویر زیر نگاه کنید

آزمون گوسفند

تصویر بالا مجموعه ای از بابانوئل ها است که در میان آن ها گوسفندی پنهان شده است. آیا می توانید گوسفند پنهان را در طول 20 ثانیه پیدا کنید؟

.

.

.

زمان شما به پایان رسیده است. آیا توانستید گوسفند پنهان را در زمان مشخص شده پیدا کنید؟ اگر بله، به شما تبریک می گویم.

اما اگر تا هنوز موفق نشدید، ناراحت نباشید. به این سرنخ توجه کنید: گوسفند در سمت چپ تصویر قرار دارد. حالا یک بار دیگر با  دقت تصویر را مشاهده کنید.

گمان کنیم اکنون موفق شدید. اما اگر نه، به تصویر زیر نگاه کنید. آن را مشخص کرده ایم.

گوسفند پنهان تصویر

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به  جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.