آزمون خرگوس سفید

“خرگوش سفید، کجا پنهان شدی؟” به یک آزمون دیگر از بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه خوش آمدید. در این آزمون خرگوش سفید و بامزه ای جایی در تصویر پنهان شده است. آیا می توانید آن را پیدا کنید؟

خرگوش ها علاقه مندان زیادی دارند و از جمله زیبا ترین حیوانات روی کره زمین هستند.

آزمون خرگوش سفید

به هر حال، تصویر یک منظره زمستانی زیبا از حومه یک شهر را می نماید که از یک صندلی و درختان پوشیده از برف تشکیل شده است. عکاس این تصویر گفت: «جایی در تصویر یک خرگوش سفید زیبا پنهان شده است. او به دنبال غذا روی زمین سرد این طرف و آن طرف پرسه می زد. اما ناگهان با صدای عبور یک ماشین فورا خود را پنهان کرد. اما آیا شما می توانید آن را در 7 ثانیه پیدا کنید؟»

بیایید شروع کنیم!

پیشنهاد می کنیم زمان سنجی را آماده و با شمارش معکوس شروع کنید. زیرا پیدا کردن آن کاری دشوار نیست.

به تصویر زیر نگاه و بگوید خرگوش کجاست!

خرگوش سفید

آیا موفق شدید در 7 ثانیه خرگوش را پیدا کنید؟ او در کجا قرار دارد؟ اگر بله، به شما تبریک می گویم. واقعا از بینایی عالی برخوردار هستید.

اما اگر تا هنوز موفق نشدید، نگران نباشید. زیرا ما به شما کمک خواهیم کرد. به نکات زیر توجه کنید:

خرگوش در جلو تصویر قرار دارد. دنبال آن در میان درختان نباشید.

دنبال جسمی با بدن سفید و چشمان سیاه باشید.

حالا دوباره به تصویر نگاه کنید!

.

.

.

گمان می کنیم حالا موفق شدید. اگر نه، خرگوش سفید در زیر نیمکت پنهان شده است. در تصویر زیر آن را مشخص کرده ایم.

آزمون خرگوش

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به  جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.