تست شخصیت خودشیفتگی

تست شخصیت خودشیفتگی: خود شیفتگی کم و بیش در همه انسان ها وجود دارد. اما اگر این ویژگی به صورت افراطی در انسانی بروز و ظهور کند سبب آفت های بسیاری در روابط آن فرد با خود و دیگران می گردد‌‌. شناخت  و اطلاع از وجود این ویژگی در آدمی، می تواند سبب کنترل آن در فرد و ترمیم و تصحیح روابط او با خویشتن و دیگران گردد. با این مقدمه سراغ تشریح تست شخصیت شناسی می رویم.

در این جا تصویری وجود دارد که بدترین ویژگی شخصیتی فرد یعنی خودشیفتگی او را نشان می دهد و آشکار می سازد:

تست شخصیت خودشیفتگی

تصویر زیر را مشاهده کنید و بگویید ابتدا چه دیدید؟

تست شخصیت خودشیفتگی

زن:

اگر ابتدا زنی را دیدید، وسواس اجباری بدترین ویژگی شخصیتی خودشیفته شماست. در حالی که می‌دانید همیشه چیزی بیش از زیبایی بیرونی وجود دارد که باید به آن نگاه کنید. اما وقتی احساس ناامنی می‌کنید هنوز نمی‌توانید خود و دیگران را از روی ظاهرشان قضاوت نکنید.

  • وسواس اجباری: عبارت از مجموعه رفتار های تکراری می باشد که فرد در پاسخ به یک فکر وسواسی تمایل به انجام آنها را احساس می کند. اجبار های رایج عبارتند از: تمیز کردن یا شستن بیش از حد دست ها. چیدن اقلام به روشی خاص. چک کردن مکرر چیزها، مانند قفل بودن در یا خاموش بودن فر و…

رودخانه:

بدترین ویژگی خودشیفتگی شما این است که نمی توانید به موقعیت اجتماعی افراد نگاه کنید. موفقیت یا شهرت یک شخص شما را بیشتر از این که واقعا چگونه است مجذوب می کند. قدردانی از افراد مسئله ای جداست. اما اینکه روابط خود را صرفا بر اساس موفقیت یک فرد بسازید، نشانه خودشیفته است.

تست شخصیت خودشیفتگی؛ پل:

اگر اول پلی را دیدید، شما فاقد همدلی هستید و این همان بدترین ویژگی خودشیفتگی شماست. اما به این معنا نیست که شما یک شخص بی عاطفه هستید. شما تمایل دارید که فکر کنید اگر مردم اینطور بگویند خوب هستند.

قایق:

اگر اولین چیزی که توجه شما را جلب می کند یک قایق است، پس بدترین ویژگی خودشیفتگی شما این است که همیشه به خودتان زیادی اهمیت می دهید. شرایطی وجود دارد که نظر دیگران را می طلبد. با این حال، شما خیلی مایل نیستید که چرخ را رها کنید. چرخ گرد است و همیشه می چرخد، بنابراین گاهی باید چرخ را رها کرد.

خوانندگان عزیز و دوست ‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.