آزمون بینایی فنجان پنهان

آزمون بینایی فنجان پنهان: خوانندگان عزیز به یک آزمون دیگر از سری مطالب تفریح و سرگرمی خبرنامه خوش آمدید. کارشناسان می گویند اگر بتوانید فنجان خالی را در این آزمون در کمتر از ده ثانیه بیابید، چشمان عقابی دارید.

در این آزمون یک فنجان خالی در میان دریایی از نوشیدنی های گرم  پر از طعم های شیرین مانند شکلات، خامه و آب نبات پنهان شده است.

بیشتر بخوانید: آزمون گربه های پنهان: آیا می توانید هر ۴ گربه پنهان را پیدا کنید؟

آزمون بینایی فنجان پنهان: این تصویر گیج کننده اثر هنرمند مجارستانی گرگلی دوداس است که به نام دودولف نیز شناخته می شود. آثار هنری او مردم را به چالش می کشد تا با دقت به یک تصویر نگاه کنند و چیزی را پیدا کنند که کاملا به آنجا تعلق ندارد.

موفق شدن در این آزمون کاری دشوار است، اما ناممکن نیست. زیرا به تیزبینی و دقت بالایی نیاز دارد. به هر حال بیایید شروع کنیم. آیا آماده هستید؟

آزمون بینایی فنجان پنهان

به تصویر زیر نگاه کنید، فقط 10 ثانیه زمان دارید!

هنگامی که به تصویر نگاه کنیم، می توان نوشیدنی های متنوع را در فنجان های رنگارنگ مشاهده کرد. اما درجایی از تصویر یک فنجان خالی نیز وجود دارد. آیا آن را در 10 ثانیه پیدا کردید؟ اگر بله؟ به شما تبریک می گویم، واقعا بینایی به تیزبینی عقاب دارید!

اما اگر آن را تا هنوز پیدا نکردید، نگران نباشید. پیشنهاد می کنیم بیشتر به سمت چپ تصویر نگاه خود را معطوف کنید.

بیشتر بخوانید: آزمون پانداهای پنهان: آیا می توانید ۱۴ پاندای موجود در تصویر را پیدا کنید؟

گمان می کنیم حالا آن را پیدا کردید.

اگر نه، برای دیدن پاسخ تصویر زیر را مشاهده کنید.

خوانندگان عزیز و دوست ‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.

مطالب مرتبط:

آزمون هوش با جغد: اگر بتوانید جغد واقعی را پیدا کنید یک نابغه هستید!

تست شخصیت شناسی: ابتدا چی می بینید، یک زن یا جمجمه؟

آزمون بینایی یوزپلنگ؛ آیا می توانید ۴ یوزپلنگ پنهان در تصویر را پیدا کنید؟!

آزمون بینایی مار پنهان: آیا می توانید مار پنهان در تصویر را پیدا کنید؟