آزمون هوش با جغد

در این تصویر توهم نوری یا آزمون هوش با جغد، جمعی از عروسک های جغد دیده می شود. اما یکی از آن‌ ها یک جغد واقعی است. کارشناسان می گویند اگر بتوانید در 5 ثانیه یا کمتر جغد واقعی را تشخیص دهید یک نابغه هستید. آیا شما یک فرد نابغه هستید؟

توهمات نوری مغز ما را فریب می دهند و یک تمرین عالی برای سلول های مغز ما هستند.

این آزمون ها به تجزیه و تحلیل و چگونگی درک مغز ما از محرک های مختلف کمک می کنند. مطالعات علمی نشان می دهد که مغز انسان می تواند مسائل را از زوایای مختلف متفاوت درک کند.

آزمون هوش با جغد: به تصویر نگاه کرده و جغد واقعی را در 5 ثانیه تشخیص دهید

آزمون هوش

این تصویر از انواع عروسک های جغد پر شده که به طور مرتب در یک قفسه چیده شده اند. در میان این عروسک ها یک جغد واقعی وجود دارد.

خوب زمان شما به پایان رسیده، آیا جغد را پیدا کردید؟ بله؟ به شما تبریک می گویم. شما یک نابغه و از هوش بالایی برخوردار هستید.

اما اگر تا هنوز موفق نشدید، ناامید نشوید. با تمرین، می توانید مهارت های ذهنی و بینایی خود را بهبود بخشید.

این پرنده یک جغد عینکی پنج هفته ای است. جغدهای عینکی بزرگترین جغدهایی هستند که در جنگل های آمازون یافت می شوند. هنگامی که آن ها بزرگ می شوند، یک طرح در اطراف صورت آن ها ایجاد می شود که شبیه عینک زدن می ماند. از این رو به جغدهای عینکی معروفند. امروزه تعداد آن ها در حال کاهش است و نیاز به حفاظت جدی دارند.

به هر حال، به تصویر زیر نگاه کنید. جغد واقعی را مشخص کرده ایم.

جغد

خوانندگان عزیز و دوست ‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.