آزمون دزد و پلیس

آزمون دزد و پلیس: خوانندگان عزیز به یک آزمون دیگر از بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه خوش آمدید. این آزمون یک مهمانی را نشان می دهد که به خوبی پیش می رود. اما حیف که دزدی وارد مهمانی شده است. شما باید دزد را پیدا کنید، اما مراقب باشید چه می نوشید، می تواند چشمان شما را تار کند…

در آزمون امروز سناریو از این قرار است که شما مامور مخفی هستید و به دنبال دزدی در یک مهمانی شرکت می کنید. واقعا در موقعیت سختی قرار می گیرید. چون دزد از چهره مبدل استفاده می کند تا شناخته نشود. اما او می داند شما کی هستید. بنابراین پس از نوشیدن نوشیدنی سمی دیدگان شما تار می شود. چالش از اینجا شروع می شود، شما باید با اینکه بینایی تان تار شده دزد را پیدا کنید.

در تصویر اشخاص مانند شخصیت های مشهوری چون رابین هود، هارلی کوین، دراکولا، نینجا… لباس و چهره مبدل پوشیده اند.

کارشناسان می گویند فقط آن عده از افراد می توانند این آزمون را حل کنند که از بینایی و دقت بالایی برخوردار باشند.

آزمون دزد و پلیس

به تصویر زیر نگاه و دزد را پیدا کنید

برای پیدا کردن دزد باید مانند دزد ها فکر و رفتار کنید. خوب یک دزد چه کار می کند؟ بسیار ساده است، دزدی! بنابراین به حرکات، خصوصا دست های اشخاص حاضر در مهمانی دقت کنید.

آیا دزد را پیدا کردید؟ اگر نه، پیشنهاد می کنیم دوباره به تصویر نگاه کنید.

حدس می زنیم حالا او را پیدا کردید. خانمی با لباس و سربند آبی و دست بند و کفش قرمز، در حال دزدی از شخصی که لباس نینجا به تن دارد.

به هر حال، آیا خودتان متوجه دزد شدید؟ اگر بله به شما تبریک می گویم، از دقت بالایی برخوردار هستید. یکی از ترفند های عالی برای پیدا کردن آن زوم کردن هست. با وجود اینکه عکس مبهم و تار است، با زوم کردن می توان متوجه دست دزد شد.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به  جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.