تست دقت بینایی

تست دقت بینایی: خوانندگان عزیز بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه شما به انجام یک آزمون جذاب دیگر دعوت می کند. در این آزمون جایی در تصویر جغد کوچکی به خوبی با محیط اطرافش استتار یافته است. اما فقط افراد تیزبین می توانند در پیدا کردن آن موفق شوند. شما چطور آیا چشمانی به تیزبینی چشم عقاب دارید؟

با وجود اینکه عکس در روز روشن گرفته شده است، پرهای قهوه ای این پرنده به طرز هوشمندانه ای او را در میان سنگ ها استتار داده است.

تست دقت بینایی؛ به تصویر نگاه کنید، آیا می توانید جغد را پیدا کنید؟

تست دقت بینایی

این عکس یک جغد کوچک یا جغد آتنا را به تصویر می‌کشد که بر روی دیواری از سنگ در دهکده زیبای در منطقه دربی شایر انگلستان نشسته است.

بر خلاف سایر جغدها، جغد های آتنا می تواند رنگ ها را ببیند و در طول روز و همچنین شب شکار کنند. به نظر می رسد این جغد به عکاس چشم دوخته است.

این گونه از جغدها را معمولا می‌توان در زمین‌های کشاورزی، روستاها و پارک ها مشاهده کرد. آنها اغلب روی حصارها یا دیوارهایی مانند این در انتظار طعمه منتظر می نشینند.

جغدها پنهان شده در این تصویر چشمان زرد چشمگیر و پر های خال دار به رنگ قهوه ای و سفید دارد.

آنها بیشتر پروانه، سوسک و کرم خاکی می خورند، اما خود نیز در خطر تبدیل شدن به طعمه هستند.

جغدهای کوچک در مناطق گرم‌تر اروپا زندگی می‌کنند، بنابراین این جغد احتمالا پس از موج گرمای اخیر بریتانیا دیده شده است.

به هر حال، آیا جغد را پیدا کردید؟ او در کجا قرار دارد؟

اگر او را پیدا نکردید به دیوار سمت راست نگاه کنید، درست در اخیر آن قرار دارد. اگر تا هنوز آن را تشخیص ندادید به تصویر زیر نگاه کنید.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به  جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.