آزمون بینایی خرگوش

آزمون بینایی خرگوش به شدت علاقه مندان آزمون ها و بازی فکری را شگفت زده کرده است. این آزمون بینایی بینندگان را به چالش می کشد تا تنها خرگوش که از بقیه متفاوت است را در کمتر از بیست ثانیه پیدا کنند.

این آزمون بینایی توسط هنرمند مجارستانی گرگی دوداس، معروف به دودولف ساخته شده است. در این تصویر 29 خرگوش کارتونی اما جذاب که در پنج ردیف قرار دارند وجود دارد.

هر خرگوش ترکیبی از علائمی روی گوش، صورت و سینه خود دارد که آنها را از یکدیگر متمایز می کند.

آزمون بینایی خرگوش

این آزمون آن قدر هم که فکر می کنید ساده نیست. اما اگر چشمانی به تیزبینی عقاب دارید، پس حل کردن آن برای شما کاری ساده ای خواهد بود.

آزمون بینایی

در میان 14 جفت خرگوش شاد با ویژگی های مشابه در گوش، صورت و سینه، خرگوشی پنهان شده است که شریکی ندارد. آیا می توانید آن را پیدا کنید ؟

آیا آماده هستید؟

به تصویر زیر نگاه کنید، اما یادتان باشد فقط 20 ثانیه زمان دارید!

آزمون بینایی جدید

آیا خرگوش بدون جفت مشابه را پیدا کردید ؟ او در کجا قرار داشت؟ اگر موفق شدید او را در 20 ثانیه یا کمتر پیدا کنید، به شما تبریک می گویم. واقعا از بینایی عالی برخوردار هستید. اما اگر تا هنوز آن را پیدا نکردید به نکات زیر توجه کنید:

  • خرگوش بدون جفت در ردیف های پاینی تصویر قرار دارد.
  • تیرگی گوش و دهان اش، او را از بقیه خرگوش ها متمایز می سازد.
  • او خرگوش دوم از سمت راست در ستون چهارم افقی هست.

در تصویر ذیل مشاهده کنید.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به  جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.