آزمون ذهن جمجمه

آزمون ذهن جمجمه: به یک آزمون دیگر از بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه خوش آمدید. آزمون امروز، ذهن شما را به چالش می کشد تا جمجمه موجود در تصویر را پیدا کنید. اما فقط افراد با ضریب هوشی بالا می توانند آن را در کمتر از 23 ثانیه پیدا کنند. شما چطور؟

این تصویر شامل یک پرنده جغد مانند و دو نفر که ممکن است مرد یا زن باشند. یکی ترازو را گرفته و چیزی را وزن می کند. پس جمجمه کجاست؟

در واقع این تصویر مرموز یک نقاشی زیبای هنری است. گاهی اوقات تصاویر آنقدر عمیق هستند که با دیدن آنها متوجه می شویم این هنر چه چیزی را به تصویر می کشد. آزمون امروز نقاشی زیبایی است که در آن در جایی یک جمجمه قرار دارد.

ناگفته نماند این نقاشی خود به نوبه ای یک توهم نوری می باشد. توهمات نوری یعنی آنچه شما می بینید و آنچه فکر می کنید می بینید، چیزهای متفاوتی هستند. در واقع حواس انسان اطلاعات را جمع آوری کرده و به مغز می فرستد. با این حال، مغز به سادگی این اطلاعات را دریافت نمی کند، بلکه تصوری از جهان ایجاد می کند. یعنی گاهی اوقات وقتی مغز اطلاعات ناقصی را دریافت می کند، شکاف ها یا تصویری ایجاد می کند که حتی وجود ندارد!

آزمون ذهن جمجمه؛ اکنون به تصویر نگاه کنید، اما یادتان باشد فقط 23 ثانیه وقت دارید

آزمون ذهن جمجمه

آیا جمجمه را پیدا کردید؟ اگر در کمتر 23 ثانیه پیدا کردید، پس به شما تبریک می گویم. واقعا از ضریب هوش بالایی برخوردار هستید.

اگر تا هنوز پیدا نکردید می توانید از سرنخ ذیل استفاده کرده و دوباره به تصویر نگاه کنید.

سرنخ: جمجمه در سمت راست پایین تصویر قرار گرفته است. اگر این راهنمایی برای تشخیص جمجمه کافی نیست به سرنخ دیگر نیز توجه کنید.

جمجمه نزدیک شخصی است که روی نردبان سمت راست در پایین تصویر ایستاده است.

دقیقا اینجا، به تصویر زیر دقت کنید:

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به  جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.