آزمون دقت چهره سلبریتی

آیا می توانید در این آزمون دقت چهره سلبریتی پنهان شده در این تصویر سیاه و سفید ببینید؟ هرچند دیدن آن دشوار است، اما پرتره یک فرد مشهور در میان نقاطی که خطای شگفت‌انگیز مغز را تشکیل می‌دهند، پنهان است.

بیشتر بخوانید: آزمون دقت؛ چند نقطه را می توانید محو کنید؟

آزمون دقت؛ چهره سلبریتی پنهان شده

چند ترفند وجود دارد که به شما کمک می کند تا ستاره پنهان تصویر را ببینید، از تکان دادن دستگاهی که روی آن نمایش داده می شود تا نگه داشتن تصویر روی زاویه درست آن.

به نظر می رسد موثرترین آن خیره شدن به شبکه در حین دور شدن از تلفن یا رایانه شخصی است.

خواندنی: تست بینایی سنجی؛ آیا می توانید همه مثلث های موجود در تصویر را تشخیص دهید؟

هرچه دورتر شوید، چهره فرد معروف( سلبریتی) باید واضح تر شود.

اگر هنوز ستاره مشهور را پیدا نکرده اید، اینجا یک سرنخ وجود دارد: او یک موزیسین است. که بسیاری آن را یکی از بزرگترین ستاره های پاپ در تمام دوران می دانند.

.

.

.

بله البته که پاسخ مایکل جکسون است. سعی کنید به تصویر نگاه کنید، اکنون پاسخ را می دانید: حالا باید راحت پیدایش کنید.

این تست جدید از پازل معروف چشم تیزبین است. که از چرخش نقاط یا خطوط برای پنهان کردن یک تصویر سه بعدی استفاده می کرد.

برای شما: بازی تست بینایی؛ آیا می توانید سگ واقعی را پیدا کنید؟!

دکتر گوستاو کوهن، روانشناس و کارشناس ادراک انسانی در دانشگاه گلداسمیتز لندن، گفته که این پازل بصری نتیجه چگونگی پردازش اطلاعات توسط مغز ما است.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به  جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.