تست بینایی سنجی تصویری

وقتی برای اولین بار به این تست بینایی سنجی تصویری نگاه می کنید، ممکن است متوجه نشوید که این تصویر شامل چند مثلث است. در واقع از چیزی که در نگاه اول فکر می کنید، مثلث ها بیشتر هستند.

بیشتر بخوانید: بازی تست بینایی؛ آیا می توانید سگ واقعی را پیدا کنید؟!

این آزمون توسط یکی از کاربران تیک تاک در فضای مجازی منتشر شد که به سرعت میلیون ها بازدید داشته و نظریات زیادی نیز در باره آن مطرح شده است.

تنها عده کمی از مردم می‌توانند این آزمون را درست انجام دهند. در این تصویر چند مثلث وجود دارد؟

تست بینایی سنجی تصویری؛ به تصویر ذیل نگاه کنید

به نظر ساده می ‌رسد اما واقعا آسان نیست! مثلث بزرگ بلافاصله دیده می شود، مثلث های کوچکتر نیز در سمت بالا، اما بقیه آنها چطور؟

برای شما: تست شگفت انگیز؛ دو توله سگ درون تصویر را پیدا کنید!

لطفا نظرات و پاسخ­های خود را در بخش کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

سرنخ: به یاد داشته باشید که می توانید از اشکال کوچکتر مثلث بسازید.

لازم نیست همه آنها مثلث متساوی الاضلاع باشند. برخی ساق­های باریک و اضلاع بلندتری خواهند داشت.

آیا برای پاسخ درست آماده هستید؟

در این تصویر هیجده مثلث وجود دارد.

خواندنی: آزمون ذهن: آیا می توانید حیوان درون تصویر را پیدا کنید؟

اگر در شمارش همه آنها مشکل دارید، خطوط موجود در تصویر را به عنوان یک شبکه در نظر بگیرید و مثلث هایی با اندازه های مختلف ردیف به ردیف و ستون به ستون بسازید. اگر فورا به پاسخ رسیدید، به شما تبریک می‌گوییم.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به  جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.