اغلب اوقات از مغزمان کمترین استفاده را می کنیم. این موضوع سبب تنبلی مغز می شود. برای حل مشکل تنبلی مغز باید آن را به فعالیت وادار کرد. چه چیزی بهتر از فکر کردن در مورد بازی های فکری و حل کردن معماها؟

بیشتر بخوانید: آزمون ذهن؛ آیا می توانید حیوانات استتار شده در تصاویر را پیدا کنید؟

بازی های فکری؛ پیدا کردن فنجان ها

تصاویر و معماها واقعا سرگرم کننده هستند. جدا از سرگرمی این تصاویر و معماها به رشد و فعالیت مغز کمک می کنند. همانند سلامت جسم که با ورزش بدست می آید، سلامت و توانایی مغز با فعالیت های فکری مناسب تضمین می شود.

خوانندگان عزیز خبرنامه، تیم سرگرمی_تفریحی خبرنامه امروز برای شما یک بازی فکری را ترتیب داده است. چالش: چقدر سریع می توانید تمامی فنجان های درون تصویر را بشمارید. اما آیا قادر به شکستن رکورد زمان هستید؟

برای شما: چالش بینایی؛ آیا می توانید در ۳۳ ثانیه چهره پنهان شده در میان دانه های قهوه را پیدا کنید؟

میانگین زمان برای پیدا کردن همه فنجان­ها 2 دقیقه و 47 ثانیه است. اما سریعترین زمان 1 دقیقه و 54 ثانیه هست.

این بازی فکری ابزار عالی برای تحریک ذهن شماست.

بازی های فکری؛ چند فنجان را می بینید ؟

حالا با دقت به تصویر نگاه کنید. حدس بزنید چند فنجان در تصویر وجود دارد؟ برای جذاب شدن بیشتر این بازی فکری زمان­سنجی را آماده کرده و کوشش کنید رکورد زمان را بشکنید.

بازی های فکری

خواندنی: آزمون دقت؛ آیا می توانید مبایل روی فرش را پیدا کنید؟

جواب: 57 فنجان وجود دارد.

بازی های فکری

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به  جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.