امروزه پست‌هایی با محتواهای دیوانه‌کننده و گیج‌کننده در رسانه‌های اجتماعی و فضای مجازی پخش می‌شوند. برخی از آنها برای اهداف سرگرمی و برخی دیگر برای ارزیابی درک و کارکرد مغز و هوش ما ساخته می شوند مانند تست تصویری حیوانات. این بار تیم سرگرمی تفریحی خبرنامه آزمونی را برای شما خوانندگان عزیز آماده کرده اند که فقط افرادی با چشمانی به تیزبینی چشم عقاب، می توانند آن را پیدا کنند. اگر باور نمی کنید به تصاویر نگاه کنید.

بیشتر بخوانید: آزمون دقت؛ در این تصویر چند ببر را می بینید؟ فقط ۱ درصد افراد همه آنها را می بیند

تست تصویری حیوانات را پیدا کنید

تصویر اول: پلنگ را پیدا کنید

اخیرا عکسی توسط آمیت مهرا یکی از کاربران توییتر منتشر شده که در آن پلنگی استتار شده است. با دقت به تصویر نگاه کنید. پلنگ را پیدا کردید؟ اگر نه، ما به شما کمک می کنیم. به تصویر پایین نگاه کنید، پلنگ را مشخص کردیم.

آزمون ذهن؛ پلنگ استتار شده

 

برای شما: آزمون دقت؛ آیا می توانید مبایل روی فرش را پیدا کنید؟

پلنگ استتار شده

تصویر دوم: گربه را پیدا کنید

در این تصویر گربه­ای در حالت استتار وجود دارد، این عکس کمی دشوار است و نیاز به دقت زیادی دارد. اکنون به تصویر نگاه کنید.

آزمون ذهن؛ گربه استتار شده

 

حدس می زنیم گربه را پیدا نکردید. اگر پیدا کردید واقعا چشمانی به تیزی چشم عقاب دارید! در تصویر زیر گربه مشخص شده می توانید ببنید.

گربه استتار شده

 تصویر سوم: پلنگ برفی را پیدا کنید

عکس زیر توسط عکاس حیات وحش ساوراب دسای در اینستاگرام با عنوان «هنر استتار» منتشر شده است. تشخیص این عکس فوق­العاده سخت است. تصویر زیر را با دقت ببنید.

آزمون ذهن؛ پلنگ برفی استتار شده

 

 

اگر پلنگ برفی را پیدا نکردید، پیشنهاد می کنیم تصویر را بزرگ کنید. به تصویر زیر نگاه کنید تا متوجه پلنگ برفی در حال تلاش برای پایین آمدن از صخره شوید.

پلنگ برفی استتار شده

خواندنی: چالش بینایی؛ آیا می توانید در ۳۳ ثانیه چهره پنهان شده در میان دانه های قهوه را پیدا کنید؟

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به  جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.