زیباترین زنان سیاستمدار هند

برای زنان هندی، حضور در حوزه سیاست آسان نیست زیرا مردان بیشتر از زنان بر کشور تسلط دارند. جامعه، به طور سنتی، زنان را برای پیوستن به سیاست تشویق نمی کند. با این حال، زمان در حال تغییر است و مشارکت زنان در سیاست هند به تدریج افزایش یافته است. شکی نیست که زنان افرادی سخت کوش هستند و سیاستمداران زن نیز از این قاعده مستثنی نیستند. برخی از آن ها نه تنها سخت کوش هستند بلکه فوق العاده زیبا نیز هستند. در این مطلب می توانید با ۱۰ زیباترین زنان سیاستمداران هند که بین مردم محبوب هستند آشنا شوید:

زیباترین زنان سیاستمدار هند

نصرت جهان؛زیباترین زنان سیاستمدار هند 

نصرت جهان زن زیبای سیاستمدار

یکی از زنان زیبای هند در دنیای سیاست نصرت جهان روحی بازیگر هندی است که بیشتر در سینمای بنگالی کار می کند. او در سال 2019 به سیاست پیوست و از بصیرهات یکی از کاندیدای کنگره ترینامول بود. او با اختلاف 350000 رای در مقابل سایانتان باسو نامزد BJP برنده شد.

میمی چاکرابورتی؛زیباترین زنان سیاستمدار هند

میمی از زیباترین زنان سیاستمدار هند

سیاستمدار میمی چاکرابورتی بازیگر و خواننده هندی است. در سال 2019، او به سیاست پیوست. از حوزه انتخابیه جاداوپور لوک سبها در انتخابات عمومی 2019 هند به عنوان کاندیدای کنگره ترینامول وارد کنگره شد. اکنون او زیباترین زن سیاستمدار هند است.

سمریتی ایرانی

اسمریتی ایرانی زنان زیبا

سمریتی ایرانی چهره آشنا در تلویزیون هند، سیاستمدار، مدل سابق و بازیگر است. او در حال حاضر در کابینه نارندرا مودی به عنوان وزیر نساجی خدمت می کند و از ماه مه 2019 به عنوان وزیر توسعه زنان و کودکان در کابینه دوم مودی مسئولیت بیشتری به او داده شد.

دیمپل یاداو

دیمپل یادو زن زیبا

زن زیبای هند در سیاست دیمپل یاداو یکی از اعضای حزب سامجوادی است. یاداو برای دو دوره، نماینده مجلس هند به نمایندگی از کاناوج بود. شوهر او آخیله یاداو، رئیس حزب سامجوادی و وزیر ارشد سابق اوتار پرادش است.

آلکا لامبا؛ زیباترین زنان سیاستمدار هند

آلانکا لامبا زن زیبای هند

پس از خدمت در کنگره ملی هند در سمت‌های مختلف برای بیش از 20 سال لامبا از حزب “حزب آدمی” در 26 دستامبر 2014 کنار رفت. در فوریه 2015، لامبا از چاندنی چوک به مجلس نمایندگان دهلی انتخاب شد. او اکنون در بین زنان سیاستمدار هند قرار دارد.

کجال نیشاد

کجال نیشاد سیاستمدار هند

بازیگر هندی کجال نیشاد سیاستمدار هندی است که در سینمای بوجپوری و تلویزیون هندی کار می کند. او عضو حزب کنگره ملی هند در گوری پور به عنوان کاندیدای کنگره جوانان هند با جناح جوانان است.

آنگورلاتا دکا؛ زیباترین زنان سیاستمدار هند 

آنگولتا دکا

این سیاست مدار هند از حزب بهاراتیا جاناتا است. او نماینده حوزه انتخابیه باتادروبا در آسام است. دکا در دسامبر 2015 به بهاراتیا جاناتا پیوست. این زن زیبا یکی از شش کاندیدای زن است که از طرف حزب بهاراتیا جاناتا تاییدیه دریافت کرده است. که از این میان، تنها دو نفر در انتخابات پیروز شدند که انگورلاتا یکی از آن هاست.

رامیا آکا دیویا اسپاندانا

رامیا آکا دیویا اسپاندانا

دیویا اسپاندانا با نام حرفه ای رامیا بازیگر سابق سینما و سیاستمدار سابق هندی است. او به عنوان نماینده پارلمان در لوک سبها از ماندیا، کارناتاکا خدمت کرد. اکنون او زن زیبای سیاستمدار در هند است.

جایا پرادا

جایا پرادا سیاستمدار زیبای هند

در بین زنان سیاست هند، جایا پرادا زیبا است. او بازیگر و سیاستمدار کهنه کار هندی است. از او به عنوان یکی از الگوهای تاثیرگذار و پردرآمدترین بازیگران زن یاد می شود. او از سال 2004 تا 2014 نماینده پارلمان رامپور بود.

گل پاناگ

گل پانا زن زیبا

گل پاناگ هنرپیشه، صداپیشه، مدل و ملکه زیبایی سابق هندی است که در مسابقه میس یونیورس شرکت کرده است. او نامزد حزب “حزب آدمی” از چندی‌گر برای انتخابات عمومی هند در سال 2014 بود. او با 1,08,679 رای در جایگاه سوم قرار گرفت. اکنون از جز ده زیباترین زنان سیاستمدار هند است.

مطالب مرتبط:

عادات عجیب سلبریتی ها: بالا رفتن سایمون از درخت تا استفاده مدفوع بلبل توسط تام کروز

۱۵ ترفند لاغری موثر که سلبریتی ها سرشان قسم می خورند!

آنفولانزای اسپانیایی ۱۹۱۸ و سلبریتی هایی که جان سالم به در بردند

روز جهانی لبخند: ۱۴ سلبریتی که صاحب زیباترین لبخندها هستند

تاثیر چند نژادی بر زیبایی: ۱۰ سلبریتی زیبا که از پدر و مادری با ملیت های متفاوت متولد شده اند

سلبریتی‌هایی که تناسب اندام‌شان را از دست دادند!

ملکه سیاه پوست جهان کیست؟