آزمون ذهن تک تیراندازان

تک تیرانداز، یک سرباز فوق العاده آموزش دیده است که در تیراندازی به اهداف، با سلاح ­های ویژه از فواصل بسیار دور تخصص دارد. آن ها در تاکتیک های پنهان شدن، استتار، نفوذ و برسی از مهارت بالای برخوردارند. از موفقیت و نقش آن ها در جنگ های جهانی، جنگ عراق، افغانستان… و حتی جنگ فعلی اوکراین صحبت های زیادی می شود.

مطلب مرتبط آزمون ذهن؛ قاتل پس از کشتن فرد ابتدا چه چیزی را از او گرفته است؟

هنگامی که ماموریت به تک تیر اندازان سپرده می شود، آن ها می توانند با چند شلیک دشمن را از بین ببرند. آن ها مانند نیروهای پیاده که به شکل سنتی می جنگند، خود را درگیر کل نیروهای دشمن نمی کنند. نقش آن ها بیشتر در شکار افراد کلیدی می باشد. مانند: رهبران، مقامات بلند پایه، افسران ویژه، خلبانان، استراتیژیست­ ها… تک تیراندازان با شلیک های مرگبارشان، اراده و توانایی دشمن را می شکنند.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت شناسی؛ آیا گربه از پله ها بالا می رود یا پایین؟

 در این تست بینایی تصاویری آزمون ذهن تک تیراندازان در حالت استتار برای شما تهیه کردیم. دیدن آن ها واقعا به تمرکز و دقت دید بالا نیاز دارد.

حالا به تصاویر زیر با دقت نگاه و سعی کنید تک تیراندازان پنهان در تصاویر را پیدا کنید

 تصویر اول؛ آزمون ذهن تک تیراندازان

تک تیراندازها در تصویر

در تصویر دوم 

آزمون تست تصویری تک تیراندازان

تصویر سوم؛ آزمون ذهن تک تیراندازان

آزمون ذهن؛ شغل رویایی شما چیست؟

 تصویر جنگل

تصویر چهارم

آزمون ذهن تک تیراندازان

تصویر پنجم؛ آزمون ذهن تک تیراندازان

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به  جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.

برای شما:

تست شخصیت شناسی مکعب؛ همه چیز را در مورد خود خواهید فهمید اگر صادقانه این تست را انجام دهید

آزمون میزان دقت: آیا می توانید خرس پنهان شده در تصویر را پیدا کنید؟