آزمون دقت خرس پنهان شده

آیا می توانید خرس پنهان شده در تصویر را پیدا کنید؟ شاید روی زمین دراز کشیده است؟ یا از درختی بالا رفته تا روی یکی از شاخه هایش استراحت کند؟ این تصویر دقت و زیربینی شما را معلوم می کند. تنها کاری که باید بکنید، آهسته و با دقت به تصویر نگاه کنید تا خرس پنهان شده در تصویر را پیدا کنید. اگر خرس را در آزمون دقت خرس در کمتر از یک دقیقه پیدا کردید یعنی شما با دقت بالایی با مسائل برخورد می کنید.

اما اگر بیشتر از یک دقیقه شد نیز ناامید نشوید. شما فقط به زمان بیشتری نیاز دارید و در واقع توجه کمتری به جزئیات دارید.

برای شما: تست شخصیت شناسی؛ آیا گربه از پله ها بالا می رود یا پایین؟

آزمون دقت خرس پنهان شده

حالا ببینید

آزمون دقت خرس پنهان شده

اگر خرس را پیدا نکردید می توانید به تصویر بعدی نگاه کنید و خرس پنهان شده را ببنید. بله پیدا کردن آن آسان بود، فقط باید با دقت بیشتر به آن نگاه کنید.

مطلب مرتبط: تست شخصیت؛ وضعیت درونی فعلی شما چگونه است؟

سرنخ: به شاخه های درختان نگاه کنید.

هنوز نمی توانید پیدا کنید؟ درست بالای کلبه نگاه کنید. آیا حالا متوجه شدید؟ برای درک بهتر به تصویر زیر دقت کنید:

خرس پنهان شده

این تست نه تنها تیزبینی شما را نشان می دهد. بلکه به شما هشدار می دهد تا اطرافتان را با دقت بیشتری نگاه کنید. به جزئیات مسائل توجه کنید تا کمتر مرتکب اشتباه شوید. بلکه دقت در این تست به شما می گوید به اطراف خود نیز باید توجه کنید. در واقع این تست یعنی نگاه تیزبین داشته باید.

بیشتر بخوانید: آزمون ذهن؛ فقط ۱ درصد از مردم می توانند فیل پنهان شده در این تصویر را پیدا کنند

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به  جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.