اشتباهات جنسی در رختخواب

وقتی به عشق زندگی خود می‌رسید و ازدواج می‌کنید. مهم است به جنبه های اصلی زندگی خود نیز دقت کنید تا زندگی شاد و موفق داشته باشید. یکی از جنبه های مهم زندگی زناشویی، رابطه جنسی شما است. باید به اشتباهاتی که ممکن است در رابطه جنسی مرتکب شوید دقت کنید. رفع اشتباهات جنسی چه در رختخواب و چه بیرون از آن باعث خوشحال تر شدن تان می‌ شود.

بیایید به شناختن این اشتباهات بپردازیم تا برای رفع آن ها اقدام کنیم:

اشتباهات جنسی در رختخواب

از این دام های جنسی دوری کنید

رابطه جنسی لذت‌بخش لزوما به مهارت‌ های جنسی شما مربوط نمی‌شود، بلکه به صداقت شریک شما بستگی دارد. به دنبال مهارت های جنسی نگردید، در واقع این اشتباهات جنسی را نباید هرگز در رختخواب مرتکب شوید. وقتی به مهارت ها فکر می‌کنید، عملکرد خود و خلق و خوی خود را از بین می‌برید. در عوض یاد بگیرید که چه کاری باید انجام دهید.

مطلب مرتبط: ۵ زبان عشق در زندگی مشترک که هر زوجی باید بداند

تصور نکنید که تمام حرکات را درست انجام می‌دهید

غیرممکن است که خواسته های شریک زندگی خود را از ابتدا بدانیم. به یاد داشته باشید که همه ترجیحات شخصی دارند. ارتباط برای همه جنبه های رابطه بسیار مهم است. با تلاش برای درک آنچه که شریک زندگی تان می‌خواهد، یک رابطه فیزیکی و عاطفی رضایت بخش تر ایجاد خواهید کرد.

فضای منفی را از رختخواب خود دور نگهدارید

بسیاری از زوج‌ها قبل از خواب نارضایتی خود را بیان می‌کنند. احتمالا به این دلیل که رختخواب اولین جایی است که باید در خلوت خود در مورد آن صحبت کنید. اما وقتی خشم و کینه خود را به اتاق خواب می آورید، فضایی برای لذت بردن را به میدان جنگ تبدیل می کنید. اگر این نارضایتی تشدید شود، می‌تواند منجر به کنار کشیدن یکی از شرکای جنسی به عنوان تنبیه از رابطه جنسی باشد. اگر از شریک زندگی خود ناراحت هستید، آن را در اتاق دیگری بیان کنید و در مورد آن صحبت کنید یا آن را به فردا موکول کنید. “یک بار عصبانی به خواب رفتن رابطه شما را پایان نمی دهد.” آنچه می تواند زندگی جنسی شما را تغییر دهد. یا صمیمیت در یک رابطه را تغییر دهد زمانی است که اتاق خواب را با نارضایتی و ناراحتی به فضایی منفی پر کنید.”

مطلب مرتبط: ۶ نشانه شیفتگی (هوس) که اغلب آنها را با عشق اشتباه می گیریم

از به اشتراک گذاشتن فانتزی های خود خجالت نکشید

بسیاری از زنان و مردان به‌ جای صحبت درباره آنچه می‌خواهند، بر روی رابطه جنسی یا پیش‌ نوازی‌هایی که انجام نمی‌دهند، تمرکز می‌کنند. اما اگر خواسته های خود را به گونه ای سازنده بیان کنید به عنوان انتقاد تلقی نمی شود. چیزی شبیه این را امتحان کنید: “این چیزی است که من را دیوانه می کند…” به عنوان یک امتیاز، زبانی که استفاده می کنید می تواند به اندازه خود عمل تحریک کننده باشد. زن یا مردی که واقعا شما را دوست دارد، به حرف های شما گوش خواهد داد. با این حال، هیچ یک از طرفین نباید تحت فشار چیزی باشند که خارج از منطقه راحتی آن ها است. امتحان کردن چیزی جدید باید هیجان انگیز باشد، نه ناامن یا ناراحت کننده.

جعل نکنید؛ اشتباهات جنسی در رختخواب

صداقت را به جای چاپلوسی انتخاب کنید – یا فقط به عنوان راهی برای پایان دادن به چیزی که از آن لذت نمی برید. در عوض، با صداقت خود کشف کنید که چگونه شریک زندگی تان می تواند شما را در رختخواب بهتر راضی کند. اجازه دهید تفاوت‌های شما باعث ایجاد مکالمه در مورد این که چه چیزی برای رابطه شما خوب یا بد است، می‌شود. اگر نگران این هستید که شریک زندگی تان نمایشی فقط به نفع شما اجرا کند، به جای این که خجالت بکشید، در مورد آن صحبت کنید. اگر واقعا فکر می‌کنید که آن‌ها این کار را واقعی انجام نمی‌دهند، بگویید که انتظار ندارید هر بار به ارگاسم برسید و این کاملا نکته خوب است.

مطلب مرتبط: ۶ مهمترین نشانه‌ های عشق واقعی و دروغین مردان در یک رابطه عاطفی

برای داشتن رابطه جنسی تحت فشار نباشید

یک افسانه رایج این است که زوج هایی که چندین بار در هفته رابطه جنسی برقرار می کنند. به طور کلی شادتر از همتایان خود که فعالیت جنسی کمتری دارند، هستند. با این حال، با این که داشتن رابطه جنسی یک بار در هفته به تقویت پیوند شما کمک می‌کند. احتمالا بیش از آن، رفاه شما را به خطر می‌اندازد. اگر شروع به احساس فشار برای داشتن رابطه جنسی می کنید، اما به آن علاقه ندارید، روش های دیگر را امتحان کنید. 15 دقیقه وقت بگذارید و با هم ورزش کنید، همدیگر را ماساژ دهید و بعد دوش بگیرید. قدرت جسمانی خود را بدون فشار جنسی بالا ببرید تا شرایط بهتری ایجاد کنید.

به نقطه اوج فکر نکنید؛ اشتباهات جنسی در رختخواب

تمرکز بر داشتن ارگاسم به عنوان هدف مقاربت می تواند از تجربه لذت بخش رابطه، به خصوص در اوایل زندگی، بکاهد. بسیاری از زنانی که رابطه جنسی گاه به گاه دارند یا برای اولین بار است که رابطه جنسی دارند، لزوما به ارگاسم نمی رسند. “این به این معنی نیست که چیزی در رابطه شما اشتباه است.” هیچ چیز بدتر از این نیست که به طور مداوم از او بپرسید که آیا به ارگاسم رسیده یا خیر. عجله کردن برای رسیدن به ارگاسم، از نظر روان‌شناختی نیز کاملا برعکس است.

مطلب مرتبط: شناخت زبان عشق برای تقویت رابطه: ۵ نشانه که همسرتان به شما عشق می ورزد

استرس های روز کاری خود را به رختخواب نبرید

شاید در محل کارتان پروژه سختی دارید یا با یکی از دوستانتان دعوا می کنید یا هر عامل استرس زا دیگر. لطفا آن را بیرون از اتاق خواب بگذارید. مطالعات نشان داده اند که افراد، به ویژه زنان، باید بتوانند مغز خود را خالی از همه چیز کنند تا ارگاسم را تجربه کنند. این بدان معنا نیست که اگر درگیر کار هستید، رابطه جنسی را کاملا حذف کنید. بلکه اوج در رابطه بیشتر از اضطراب شما را تحریک می‌کند. اگر به خود فرصت بدهید، این روش می تواند مفید باشد. برای زنان، فانتزی های رابطه می‌تواند راهی مفید برای جدا شدن از رویدادهای روز و هماهنگ شدن با همسرشان باشد.

منتقد نباش؛ اشتباهات جنسی در رختخواب

فکر می کنید چقدر چروک روی صورتش افتاده؟ آیا فکر می کنید او در حال پیر شدن است؟ بدیهی است که در چنین لحظاتی نباید این موضوعات را مطرح کنید. اعتماد به نفس بر هر دو جنس تاثیر دارد و هرگز به اندازه زمانی که در رختخواب برهنه هستید، آسیب‌پذیر نیستید. از آنجایی که عزت نفس پایین یکی از دلایل اختلال عملکرد جنسی زنان است، و بیش از 90 درصد مردان نگران اندازه آلت تناسلی خود هستند. اگر هر کدام با آنچه هستید، کنار بیایید، زمان بهتری در رختخواب خواهید داشت.

مطلب مرتبط: تست روانشناسی عشق: آنچه در تصویر می بینید، دید شما درباره عشق را منعکس می کند!

نگذارید درد را تجربه کند؛ اشتباهات جنسی در رختخواب

برخی افراد تصور می‌کنند رابطه جنسی کمی یا بسیار دردناک است. “این درست نیست.” درد در حین رابطه جنسی نشانه مشکل ارگاسم و تحریک، روانکاری، تغییرات هورمونی قبل از یائسگی، وضعیت نامناسب یا عدم ارتباط است. اگر درد دارید به شریک زندگی خود بگویید. همچنین از پیش نوازی در زمان رابطه با هم نترسید. اگر مشکل ادامه داشت با پزشک خود صحبت کنید، زیرا ممکن است نشانه عفونت نیز باشد.

از تصور شخص دیگری احساس گناه نکنید

حرکات فانتزی در ذهن شما یک راه طبیعی و کاملا موثر برای ایجاد رابطه جنسی با یک فرد است. فانتزی می تواند ابزار مفیدی برای بهبود رفتار شما در رابطه باشد. دلیلی وجود ندارد که از به تصور یک سلبریتی، یک مرد جذاب در محل کار، یا یک غریبه که در اتوبوس دیده اید، خجالت بکشید. فانتزی های جنسی طبیعی و کاملا قابل قبول هستند. اما تا زمانی که خودتان را به خاطر آن قضاوت نکنید یا احساس گناه نداشته باشید.

مطلب مرتبط: ازدواج و سوالات مهم قبل از آن که باید از شریک زندگی خود بپرسید

از هیچ مشکلی در زمان رابطه خود ناراحت نباشید

هر مرد بالغ در مقطعی ناتوانی جنسی اپیزودیک را تجربه می‌کند. “بی معنی است.” ممکن است به دلیل مشکلات گردش خون، خستگی، یا داشتن یک روز سخت در محل کار، تاثیر کمتری بر احساس همسر خود داشته باشید. همچنین به معنی ناتوانی شما در رابطه نیست.”اگر شروع به توهین به مرد خود کنید، ممکن است یک بار شما، به یک مشکل مزمن تبدیل شود. زیرا زمانی که او در آسیب پذیرترین حالت خود مورد انتقاد قرار می گیرد، از آن متاثر می‌شود.”

مطلب مرتبط: ۱۰ مورد از نکات مهم ازدواج که همه زوج ها باید بدانند

به صدای گوشی خود توجه نکنید؛ اشتباهات جنسی در رختخواب

بدیهی است که چنین کاری خلق و خوی شما را عوض می‌کند. اما برخی از افراد هنوز در حین رابطه جنسی گوشی خود را چک می‌کنند. مکث برای پاسخ دادن به تماس یا پیامک نه تنها ریتم و حرکت را مختل می کند. بلکه به شریک زندگی شما نیز می رساند که حتی در هنگام رابطه جنسی، آن ها اولویت اصلی شما نیستند. قطع کردن رابطه جنسی برای سر زدن به گوشی هوشمند. کاملا غیر مستقیم به شما شریک جنسی شما می‌گوید که این برای من بسیار جالب‌تر از رابطه جنسی با شماست. اگر زندگی مشترک تان برای شما مهم است، این کار را نکنید

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.2 / 5. تعداد آرا: 5

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *