آزمون ذهن تصویری

یک روز جدید با یک آزمون ذهن تصویری جدید، اما این بار با ترفندی کوچک؛ که شما را در آزمون ذهن کمک می کند. اخیرا ویدیویی در تیک تاک منتشر شده که بیش از 6 میلیون بازدید داشته است، در این ویدیو یک سوال ساده پرسیده می شود: «آیا می توانید فیل را پیدا کنید؟»

آزمون ذهن تصویری

بیشتر بخوانید: تست شخصیت؛ چگونه با سختی های زندگی خود کنار می آیید؟

تصویر سیاه و سبز؛ شکارچی را که در میان درختان جنگل احاطه شده نشان می دهد؛ اما فیلی دیده نمی شود!؟

این کار آسانی نیست، فقط یک درصد از مردم می‌توانند فیل پنهان شده در این تصویر را پیدا کنند. اما نکته­ ای وجود دارد: تلفن خود را برعکس بچرخانید و از زاویه های مختلف به تصویر نگاه کنید. حالا کار ساده ­تر می شود.

این نکته یک کمک بزرگ است، اما سعی کنید تست را بدون برعکس کردن صفحه انجام دهید؛ اینگونه می فهمید بدون راهنمایی و کمک آیا از پس تست بر می­آیید یا نه؟ به هر حال نتیجه هرچه باشد حداقل تلاش خود را کرده اید. هرگاه موفق نشدید، دستگاه خود را برعکس کرده و دوباره تلاش کنید تا موفق شوید.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت شناسی؛ با انتخاب یک حیوان تاریک ترین جنبه شخصیتی ات را بشناس

فیل را پیدا کردید؟ آزمون ذهن تصویری

صفحه نمایش خود را به اطراف بچرخانید. متوجه خواهید شد که دو درختی که در دو طرف شکارچی موقعیت دارد پاهای فیل هستند. درخت کمی دورتر خرطوم فیل است.

با این وجود بازهم باید با دقت ببیند و تصویر را درک کنید. برخی ها شاید در یک نگاه دریابیند، برخی دیگر با 10 دقیقه یا حتی یک ساعت دقت و تلاش!

بیشتر بخوانید: آزمون ذهن؛ قاتل پس از کشتن فرد ابتدا چه چیزی را از او گرفته است؟

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به  جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.