تست شخصیت شناسی بصری

همه ما روش های منحصر به فردی برای نگاه به اشیا و یا مسایل داریم. این موضوع بیانگر شخصیت واقعی ما است. در این تست شخصیت شناسی بصری، چه گوریل ببینید یا درخت – نقاط قوت و ضعف پنهان شما را مشخص می کند.

تست شخصیت شناسی بصری: ابتدا چه چیزی را دیدید؟

می گویند هیچگاهی دو نفریک کتاب را به صورت مشابه به هم نمی خوانند، یعنی هر فردی با توجه به شخصیت و ویژگی های خود چیزها را می بیند و تحلیل می کند. به همین دلیل است که تست های تصویری مانند این بسیار دقیق و مشخص است. آنها روان هر فرد را در نظر می گیرند و بر اساس آن افراد را تجزیه و تحلیل می کنند.

مطلب مرتبط: تست شخصیت شناسی عشق؛ بزرگترین نقطه ضعف تان در عشق چیست؟

این تست تصویر بر اساس اولین چیزی است که شما به آن نگاه می کنید. برای افراد مختلف چیزی متفاوت خواهد بود و آنچه می بینید به شخصیت شما بستگی دارد و می تواند چیزهای زیادی در مورد درون پنهان شما بگوید.

خیلی با دقت نگاه نکنید و یا سخت نگیرد.هیچ پاسخ درست یا غلطی وجود ندارد. تنها، روی چیزی که ابتدا دیدید تمرکز کنید و ادامه دهید تا بدانید در مورد درون پنهان شما چه می گوید.

مطلب مرتبط: تست شخصیت شناسی: بگو اول تو تصویر چی دیدی، تا بگم دقیقاً چه شخصیتی داری؟

  1. اگر برای اولین بار درختی را دیدید:

درخت در تست شخصیت شناسنی بصری

درخت شاید برجسته ترین چیزی باشد که می بیند زیرا کل تصویر را شکل می دهد. تعداد کمی از مردم اول از همه متوجه درخت می شوند. کسانی که درخت را دیدند را می توان به بهترین نحو به عنوان افرادی توصیف کرد که منطقی کار می کنند. آنها به دنبال معنا در امورات اطراف خود خواهند بود و همیشه به مغز خود اعتماد دارند. آنها عادت ندارند که قلبشان کنترل شود. این در واقع کیفیت بسیار خوبی است که می توان در محل کار داشت، زیرا به شما کمک می کند تا تصمیم های منطقی و آگاهانه بگیرید.

اما از طرف دیگر، همچنین می تواند به این معنی باشد که شما مانعی برای احساسات خود ایجاد کرده اید و دیگر نمی توانید آزادانه خود را ابراز کنید. اتکای بیش از حد به منطق نیز شما را محدود می‌کند، زیرا نمی‌توانید برای رسیدن به چیزی که فراتر از وضعیت آنی است رویاپردازی کنید. به طور طبیعی، این باعث می شود که شما فقط چیزهایی را هدف قرار دهید که به وضوح ممکن است، اما هرگز چیزهایی را هدف قرار نمی دهید که فقط با کمی جسارت و تلاش جدی به دست می آیند.

مطلب مرتبط: تست شخصیت شناسی: آنچه ابتدا می بینید حقیقت شخصیت شما را آشکار می کند!

این تست چه می‌گوید؛ تست شخصیت شناسی بصری

اما شما همه اینها را نمی دانید زیرا برای ریسک کردن بسیار ترسو هستید. خودانگیختگی در شخصیت شما نیست. اگرچه شما یک رهبر بزرگ هستید و مربیگری شما باعث شده بسیاری از افراد به رویاهای خود برسند، اما گاهی اوقات کمبود یک مربی را در زندگی خود احساس می کنید.

با همه این ها از ناشناخته ها نترسید، هرگز نمی دانید دروازه بسته به کجا می تواند منجر شود. پس، تنها راه برای شما این است که از فرصت ها استفاده کنید. حتی اگر شکست خوردید، به یاد داشته باشید، همیشه می توانید به بازی بازگردید.

مطلب مرتبط: تست شخصیت شناسی: کدام لباس از نظر شما زیباتر است؟

  1. اگر ابتدا یک گوریل را دیدید

گرویل در تست

افرادی که گوریل را می بینند ممکن است با برخی مسائل مربوط به عزت نفس خود دست و پنجه نرم کنند. آنها به خودشان خیلی سخت می‌گیرند و استانداردهای بسیار بالایی را تعیین می‌کنند، که رک و پوست کنده دستیابی به آنها کمی سخت است. وقتی لغزش های کوچکی در اینجا و آنجا وجود دارد، تسلیم نمی شوند. این همچنین باعث می شود که آنها بدون وقفه کار کنند. حتی اگر بدن و ذهن آنها برای استراحت فریاد بزند.

اما یکی از نقاط قوت آن ها، کنجکاوی و تمایل دائمی شان به یادگیری است. این همان چیزی است که آنها را از بسیاری دیگر مجزا می سازد. به نظر می رسد آنها چیزهایی را درک می کنند که دیگران حتی به سختی آن مسایل را درمی یابیند. به همین دلیل آنها می‌توانند چیزهایی را یاد بگیرند که دیگران حتی از وجود آنها به سختی باخبر می‌شوند.

مطلب مرتبط: تست شخصیت شناسی: از میان چهار گل، یکی را انتخاب کنید تا خود را بهتر بشناسید!

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به  جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.